Часът на Милен Цветков
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

МИЛЕН И ШИРОКОСКРОЕНАТА МУ ДУША

4 posters

Go down

МИЛЕН И ШИРОКОСКРОЕНАТА МУ ДУША Empty Жестоко !

Писане  babajagaa Нед Яну 18, 2009 3:27 pm

как не съм забелязала - той толкова широко е скроен човека а аз дори и от метлата си в полет не съм го забелязала.
Вземам си забележка и в миш адупка ще се навра от срам...
Той Миленчо за нас ли се е посветил ? А ааааа ето къде бил ключа от бараката ....
Ето затова този човек никой не може да го разбере и проумее - той бил алтруист човека ! Всичко собствено зарязал, дори жена и деца, и се е посветил на нас ! Колко героично !И как може да сме толкова жестоки ? Какви хора сме ние ? Да не забележим очевидното !? Пълни простаци сме ! Селяни ! Това да не можем да забележим героизма в наше време !? Интелект, Ерудит и толкова човечен !
Колко сме несправедливи ние хората към гениите на нашето време !
Покайте си !

babajagaa

Брой мнения : 22
Join date : 20.12.2008

Върнете се в началото Go down

МИЛЕН И ШИРОКОСКРОЕНАТА МУ ДУША Empty Re: МИЛЕН И ШИРОКОСКРОЕНАТА МУ ДУША

Писане  Bonduelle Пон Дек 22, 2008 6:05 pm

Спете спокойно - Милен Цветков е направил много повече, от колкото вие заедно някога ще направите за българското общество. ПОДЧЕРТАВАМ българското общество, а не за себе си.
И ква е тая пълна олигофрения - не си гледал детето. След като се разделиш със съпруга/супругата си детето все при някого трябва да стои, нали? Или вие тва не сте го чували? И детето му явно е останало при майка си - това не значи, че той не го обича, и не се грижи за него. Просто той е избрал ВАС, НАС, ОБЩЕСТВОТО да помага на него, а не гледа себе си-собствените си проблеми, както едва ли някой от вас би направил..

Bonduelle

Брой мнения : 3
Join date : 19.12.2008

Върнете се в началото Go down

МИЛЕН И ШИРОКОСКРОЕНАТА МУ ДУША Empty Но миленчото надали ще е съгласен с вас !

Писане  babajagaa Съб Дек 20, 2008 2:41 pm

Той надали може да си представи това което описвате - да се работи и да се живее достойно, ДОРИ И ПРИ КОМУНИЗМА ! Миленчо е демократично чедо ! Всичко което е соц звучащо на него му избива на фалш, насилие и т.н. модерни демократични митове...
А истината беше че ако е имало бити и унизявани хора по времето на соца то това са били само такива малоумници като миленчото.

babajagaa

Брой мнения : 22
Join date : 20.12.2008

Върнете се в началото Go down

МИЛЕН И ШИРОКОСКРОЕНАТА МУ ДУША Empty Напълно съм съгласен !

Писане  babajagaa Съб Дек 20, 2008 2:36 pm

без коментар !

babajagaa

Брой мнения : 22
Join date : 20.12.2008

Върнете се в началото Go down

МИЛЕН И ШИРОКОСКРОЕНАТА МУ ДУША Empty Аха ... я да видим какво всъщност е мнението за Цветков

Писане  webadmin Сря Мар 12, 2008 8:42 pm

Копирано от други форуми :

"Случаят е отвратителен! Още по-отвратително е държанието на невъзпитаника Милен Цветков, който не гледа и собственото си дете, а се накрещя в ефир, как опазващите децата нищо не вършат! Знаете ли как се гледат деца, хора?! И вместо да се порицаят откровено създателите и оставителите им в домовете, се ругаят хората, които ги отглеждат!!! Иска ми се такива взискателни претенции като Цветков да бъдат оставени да гледат едно нормално, а не увредено от раждане или от домашен побой дете! Много обичам децата, но едно дете, което вече е проституирало, крало или се е дрогирало в редки случаи може да се поправи. А ако и е увредено от раждане... Деца, които имат живи родители, по никакъв начин да не бъдат приемани в домове, без родителите да подпишат, че ги дават за осиновяване! Жена, която е оставила дете в детски дом, да се кастрира времено да не ражда други нещастници, без да е способна да ги отглежда! Иначе ще търсим вината в отглеждащите тези деца служители, а кофти майката ще бъде обгрижвана и от държавата с пари и от мъже със секс. Срам! Срам ме е от Милен Цветков, който и паяк не може да отгледа! Срам ме е, че се хокат хора, като се знае, че те не могат и никой не може да победи гена на изоставените деца- те също ще изоставят децата си! Единственият изход от това неприятно положение е да се потегнат нещата с родителите на дечицата! До сега по-добър изход никъде не е открит! А приемните семейства са смях в залата! За 100-200лв на месец кой ще гледа проблемно дете? Друго е, ако е здраво и го осинови , докато е бебе! Колкото и да искам да кажа обратното, няма да лъжа!"

Тааа, това недуразумение Цветков какво казваш му било широко ?

webadmin

Брой мнения : 4
Join date : 01.03.2008

Върнете се в началото Go down

МИЛЕН И ШИРОКОСКРОЕНАТА МУ ДУША Empty МИЛЕН И ШИРОКОСКРОЕНАТА МУ ДУША

Писане  karomanta Съб Мар 08, 2008 2:46 pm

За да понасяш такива удари на простотията, колко трябва да си ерудиран и широко скроен за да продължиш.Толкова,колкото е необходимо нали?За да прощаваш значи имаш широко скроена душа, голямо сърце и да си наясно със себе си.Да вървиш по своя път без да спираш,само да намаляваш когато се наложи и пак напред.Колко са такива българи между нас,задава ли си някой въпроса или не.Един комунистически филосов ми каза,че в момента в България били 10%само почтените хора.Къде да се срещнат в София, абсурд, във Варна малко вероятно ако не са стари познати, в кой друг град на България и при какви обстоятелства? Я ми отговорете, как да го направя, я ми кажете че аз незная освен да подкрепям такива личности, които ражда новото време.Това може да стане само в предаването на Милен.Хайде давайте, псувайте, ревете като първобитни животни от каменната ера.Или вие като сте идиоти и не смеем да натиснем копчето за връзка от вас по телефона и звъните на 80-годишната ми майка и й искате 3000 лв. Плашите я с какви ли не идиотщини и незнаете,че тя е отгледала и възпитала 5 /пет/ деца при тоталитаризма и ги е обувала,обличала, хранила, изпращала на училище с дрехите,които сама е изработила от саморъчно изпредената прежда и преди това е отгледала и овцете заедно с баща ми, успоредно с това са работили на държавна работа и сега с мизерна пенсия.Но тя ни научи на труд, постоянство и сега всички сме достойни граждани с домове,деца и внуци . Embarassed

karomanta

Брой мнения : 1
Join date : 07.03.2008

Върнете се в началото Go down

МИЛЕН И ШИРОКОСКРОЕНАТА МУ ДУША Empty Re: МИЛЕН И ШИРОКОСКРОЕНАТА МУ ДУША

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите