Часът на Милен Цветков
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Прекалено

2 posters

Go down

Прекалено Empty Re: Прекалено

Писане  verannika Пон Мар 17, 2008 6:36 pm

lyusy : Нищо прекалено не видях, просто и на нас вече ни писна някакви хора да разтягат локуми, без да отговорят на пряко зададен въпрос. Поканената уж имаше претенции на много осведомена и и загрижена за децата от дома, но май се оказа, че прави разлика между своите и "чуждите" деца. Що ли не се учудвам!?
Не знам дали "леличките от Могилино", или които и да са лелички са виновни, но никой насила не ги е накарал да се грижат за болни деца. И не трябва да си завършил каквото и да е, за да чувстваш състрадание и да се грижиш за някого! Милосърдието не се изучава, нито се купува - или го имаш, или си коравосърдечен егоист.
А-пропо...напомняте ми на върлите противници на бездомните кучета. Подобен въпрос ми задават, когато ме видят да им давам храна. Много циничен и гаден въпрос, и нищо общо с човешкото и морала!!!
Вероятно никога не сте подали ръка на хора в труден момент , да не говорим за животни - и това няма нищо общо с домашните ви любимци, които най-вероятно са маркови...упс - породисти.

verannika

Брой мнения : 4
Join date : 27.02.2008

Върнете се в началото Go down

Прекалено Empty Прекалено

Писане  lyusy Сря Мар 12, 2008 8:00 pm

В днешното предаване, поведението на водещият ми се видя прекалено. По друг начин трябваше да се постави въпроса, а не да се зацикля за заключената врата на дома за децата, още повече, че не може да се съпоставя заключената врата на влака с тази, просто двете нямат нищо общо. Това си беше доста елементарно. Поводът беше взет от застреляните деца от един педофил и темете се изкриви ужасно. За ужасният разстрел на децата не бихме могли да виним основно персонала на дома, а по- скоро провораздавателната и правоохранителна система- какво прави този педофил там, след като си излежи присъдата спира ли да бъде педофил, защо не е наблюдаван. Проблема на децата в домовете не е проблем на персонала, а на хората които го избират. Леличките от Могилино не са виновни, че са прости, а са виновни тези, които не са осигурили квалифициран персонал. Прокурорските въпроси на водещия трябваше да бъдат зададени другиму. Мисля, че колкото и да са прости от персонала в домовете те едва ли желаят смъртта на децата. Водещият беше изключително груб към хора, които добре или зле май единствени се опитвата да разберат децета, защото ми се струва, че останалият персонал се състои основно от готвачи и чистачи. Апропо, ако спре Милен Цветков да плаща на този персонал, той може ли да намери друг или ще прибере децата в къщи?

lyusy

Брой мнения : 15
Join date : 29.02.2008
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите