Часът на Милен Цветков
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

За или Против "Шоуто" на предаването .

3 posters

Go down

За  или  Против  "Шоуто" на  предаването . Empty Re: За или Против "Шоуто" на предаването .

Писане  Spezial Нед Апр 06, 2008 10:21 pm

Явно ти обрьщаш внимание само на селяните има си хора дет наистина са забавни...Виш направено е така че да се харесва на всички в момента баба Пенка примерно не може да пише тук но виш тя може да гледа само в петака...
Spezial
Spezial

Брой мнения : 2
Join date : 21.03.2008
Age : 33

http://www.1-gsm.com

Върнете се в началото Go down

За  или  Против  "Шоуто" на  предаването . Empty Re: За или Против "Шоуто" на предаването .

Писане  Ralichka_ Сря Апр 02, 2008 9:35 am

Spezial написа:Предаването е супер интаресно именно че хора от разни села които малко или много са се трудили да направят нещо сега могат да го покажат...а интернет смешници кадето по цял ден не стават от пц то и от стола на тв то и да критикуват...ХАХХАХА СМЕШНИК ...Предаването е уникално хората се справят добре секи пат по добре изглежда успех на всички !
Сигурно и ти си от село,щом ти харесвапредаването в петък.Аз не мога да си представя на кой нормален човек би му харесал такъв панаир!
Ralichka_
Ralichka_

Брой мнения : 44
Join date : 26.02.2008
Age : 35

Върнете се в началото Go down

За  или  Против  "Шоуто" на  предаването . Empty Re: За или Против "Шоуто" на предаването .

Писане  Ralichka_ Сря Апр 02, 2008 9:33 am

Пълна пародия....Няколко пъти съм сядала пред телевизора в петък,с доброто желание да гледам предаването и кво да видя.....некви циганета ми въртят кючеци,облечени в парцалки с пришити дрънкулки към тях.Е тва вече е висша форма на простотия.В национален ефир,да слушаме циганска "музика" и да гледаме как недорасли мангалчета,които не знаят български, се фръцкат и кълчат.... scratch scratch scratch
Ralichka_
Ralichka_

Брой мнения : 44
Join date : 26.02.2008
Age : 35

Върнете се в началото Go down

За  или  Против  "Шоуто" на  предаването . Empty Re: За или Против "Шоуто" на предаването .

Писане  Spezial Пет Мар 21, 2008 3:29 pm

Предаването е супер интаресно именно че хора от разни села които малко или много са се трудили да направят нещо сега могат да го покажат...а интернет смешници кадето по цял ден не стават от пц то и от стола на тв то и да критикуват...ХАХХАХА СМЕШНИК ...Предаването е уникално хората се справят добре секи пат по добре изглежда успех на всички !
Spezial
Spezial

Брой мнения : 2
Join date : 21.03.2008
Age : 33

http://www.1-gsm.com

Върнете се в началото Go down

За  или  Против  "Шоуто" на  предаването . Empty За или Против "Шоуто" на предаването .

Писане  Дебел Космонавт Съб Мар 15, 2008 3:31 pm

Според мен това нещо Няма Място в Предаването ...

Знам че запълвате време но ...! Всяко нещо си има граници ....

По - добре канете писатели да си рекламират книгите ....


според мен ШОУТО няма място в едно такова публицистично предаване .

такаче всички улигуфрени с мераци за излагация , ДА СИ СТОЯТ У ТЯХ !
Дебел Космонавт
Дебел Космонавт

Брой мнения : 76
Join date : 12.03.2008
Age : 40

Върнете се в началото Go down

За  или  Против  "Шоуто" на  предаването . Empty Re: За или Против "Шоуто" на предаването .

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите