Часът на Милен Цветков
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Хората от публиката в студиото ...

2 posters

Go down

Хората  от  публиката  в  студиото ... Empty SORI космоновте

Писане  limih Вто Мар 18, 2008 11:56 am

Нещо друго съм прочела,явно... ДЪЛЖА ТИ ИЗВИНЕНИЕ !!!)))))))))) Razz SORI

limih

Брой мнения : 5
Join date : 29.02.2008

Върнете се в началото Go down

Хората  от  публиката  в  студиото ... Empty Re: Хората от публиката в студиото ...

Писане  Дебел Космонавт Пон Мар 17, 2008 8:12 pm

limih написа:Като си дебел и не можеш да летиш в космоса,тровиш въдуха на планетата Земя в часът на Милен?????)))Айде да одиш си намериш един дебел клон да се обесиш,та да не пречиш на нас ,които харесваме Милен affraid alien cat

Прочети първо кво съм писал тогава говори .
Дебел Космонавт
Дебел Космонавт

Брой мнения : 76
Join date : 12.03.2008
Age : 40

Върнете се в началото Go down

Хората  от  публиката  в  студиото ... Empty до космонавта

Писане  limih Пон Мар 17, 2008 3:54 pm

Като си дебел и не можеш да летиш в космоса,тровиш въдуха на планетата Земя в часът на Милен?????)))Айде да одиш си намериш един дебел клон да се обесиш,та да не пречиш на нас ,които харесваме Милен affraid alien cat

limih

Брой мнения : 5
Join date : 29.02.2008

Върнете се в началото Go down

Хората  от  публиката  в  студиото ... Empty Хората от публиката в студиото ...

Писане  Дебел Космонавт Съб Мар 15, 2008 6:21 pm

Изглеждат надрусани ... все едно не са там в студиото и не следят раговора ми някаде на майните си ... ,

Особено има една чорлава госпожа с мръсно руса коса , дето все и е вързана по някъв странен начин .. ... седи все най -в вдясно на екрана ...
Или оня шишкавия , полу плешивия подсмихващия се олигуфрен ... дето се подсмихва все едно някой го е халосал с тръбен ключ през лицето и така му е останало чейнето изкривено в няква самодоволна ухиленост ...

айде поне ги разместете малко ...

и махнете гадните самодоволно гледащи , баби и лелки .. особено онази с късата коса ...имам чуството , че всеки момент ще сготви някъв кекс или ще раздаде сладки ..
Дебел Космонавт
Дебел Космонавт

Брой мнения : 76
Join date : 12.03.2008
Age : 40

Върнете се в началото Go down

Хората  от  публиката  в  студиото ... Empty Re: Хората от публиката в студиото ...

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите