Часът на Милен Цветков
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

препоръка/молба

3 posters

Go down

препоръка/молба Empty Re: препоръка/молба

Писане  Ficker Вто Мар 25, 2008 12:36 pm

slavadahlhoff написа:Gospodin Zvetkov,
predavaneto vi e 4udesno. Redovno go sledia na zapis ili na givo.
Az giveia v Germania ve4e 17 godini i spodeliam va6eto mnenie za balgarskite politizi.
Sagaliavam mnogo, 4e ima hora koito vi se obagdat i vse oste
misliat po sozialisti4eski glupavo. Nadiavam se pone malko ot malko da se vslu6at vav vas i da promeniat mirogleda si nai posle, zastoto se nadiavam sled niakoia druga godina da doidem da giveem v edna po savremenna Balgaria i da ne se sramuvam ot sapruga si, koito e Germanez, da ne mi kage: Kade me dovede pri tezi aborigeni i oligofreni. I vse pak sam optimist i viarvam v inteligenziata na Balgaria.
Moeto predlogenie e da pokanite vav va6eto predavane izvestni politizi ot razli4ni partii, kakto i opozizia i da im zadavate provokirasti vaprosi. Prosto edin politi4eski duel. Ste stane oste po interesno.
Sarde4ni pozdravi. Slava Dahlhoff

gospojo kogato prawite nesto go prawete kakto trjabwa ,molja ne rasburkwaite komentarite ! ! ! ! ! blagodarja !
Ficker
Ficker

Брой мнения : 53
Join date : 07.03.2008

Върнете се в началото Go down

препоръка/молба Empty Re: препоръка/молба

Писане  Гост Вто Мар 25, 2008 10:49 am

Razz


Последната промяна е направена от Sara на Пет Ное 07, 2008 9:06 pm; мнението е било променяно общо 6 пъти

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

препоръка/молба Empty Re: препоръка/молба

Писане  Гост Вто Мар 25, 2008 10:48 am

Basketball


Последната промяна е направена от Sara на Пет Ное 07, 2008 9:07 pm; мнението е било променяно общо 5 пъти

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

препоръка/молба Empty Re: препоръка/молба

Писане  Гост Вто Мар 25, 2008 10:39 am

sunny


Последната промяна е направена от Sara на Пет Ное 07, 2008 8:44 pm; мнението е било променяно общо 4 пъти

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

препоръка/молба Empty Re: препоръка/молба

Писане  Гост Вто Мар 25, 2008 10:30 am

Sad


Последната промяна е направена от Sara на Пет Ное 07, 2008 8:45 pm; мнението е било променяно общо 4 пъти

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

препоръка/молба Empty Re: препоръка/молба

Писане  Гост Вто Мар 25, 2008 10:23 am

drunken


Последната промяна е направена от Sara на Пет Ное 07, 2008 8:46 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

препоръка/молба Empty Re: препоръка/молба

Писане  Гост Вто Мар 25, 2008 10:19 am

Rolling Eyes


Последната промяна е направена от Sara на Пет Ное 07, 2008 8:47 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

препоръка/молба Empty Re: препоръка/молба

Писане  Гост Вто Мар 25, 2008 10:16 am

Neutral


Последната промяна е направена от Sara на Пет Ное 07, 2008 8:48 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

препоръка/молба Empty Re: препоръка/молба

Писане  Ficker Вто Мар 25, 2008 1:41 am

slavadahlhoff написа:
slavadahlhoff написа:
Ficker написа:
slavadahlhoff написа:Zdraveite Gospodin Zvetkov,
predavaneto vi e 4udesno. Redovno go sledia na zapis ili na givo.
Az giveia v Germania ve4e 17 godini i spodeliam va6eto mnenie za balgarskite politizi.
Sagaliavam mnogo, 4e ima hora koito vi se obagdat i vse oste
misliat po sozialisti4eski glupavo. Nadiavam se pone malko ot malko da se vslu6at vav vas i da promeniat mirogleda si nai posle, zastoto se nadiavam sled niakoia druga godina da doidem da giveem v edna po savremenna Balgaria i da ne se sramuvam ot sapruga si, koito e Germanez, da ne mi kage: Kade me dovede pri tezi aborigeni i oligofreni. I vse pak sam optimist i viarvam v inteligenziata na Balgaria.
Moeto predlogenie e da pokanite vav va6eto predavane izvestni politizi ot razli4ni partii, kakto i opozizia i da im zadavate provokirasti vaprosi. Ste stane oste po interesno.
Sarde4ni pozdravi. Slava Dahlhoff

shtom kato mislish che tuka jiwejat oligofreni sashto iskash da se prebirash ? sa da ne se sramuwash pred twoja KARTOF po dobre si stoi tam ! nali kakto kaswash ne rabotish i si jiwurkash tam w ciwilisowanata germania , ami kak njama da si jiwurkash dokato chicho Bernd e jiw da ti nosi parichki shte si jiwurkash i shte dawash suweti kakwo trjabwa da stane w BG!

Za sagalenie nikoi ne mi nosi pari4ki, a giveia v sozialna dargava za koiato sam rabotila dostata4no godini, za da polu4avam sega obratno tova za koeto sam plastala. Ako taka stane i v Balgaria, vseki bezraboten da polu4ava dostata4no za normalen givot i ti i tvoite roditeli ste se radvat. No sled kato ima takiva, koito taka misliat kato tebe ste si izbirat takova mafiotsko pravitelstvo, koeto da vi ograbva nai bezgalostno. Za sagalenie ste strada inteligenziata na Balgaria i na6ite roditeli, koito sa rabotili zial givot i ne zaslugavat da giveiat v mizeria.
Pozdravi. Slava Dahlhoff
Oligofreni giveiat navsiakade po sveta, no zavisi v kakav prozent. Kakto vigda6 germanskite KARTOFI si postroiha komunizma otdavna.
Mili pozdravi i Bog da blagoslovi balgarite. Slava Dahlhoff

da postroen e s pomosta na 8 miliona chujdenci i debelite finansowi ingeksii na USA sled woinata i blagodarenie sustestwuwaneto na istochen i sapaden blok , rasbira se USA trjabwashe da pokajat na istoka kolko dobre jiwejat horata w BRD i satowa be isgradena tasi socialna durjawa . ako tolkowa si sagrijena sa BG i sa sunarodnicite ti sa da imat edin po dobur jiwot ne prawi bojie propaganda a ela tuk i naprawi nesto sa tasi strana sa da imat horata edim po-hubaw jiwot ! ot 2000 km e lesno da se dawat suweti !


Последната промяна е направена от Ficker на Пон Мар 31, 2008 5:41 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Ficker
Ficker

Брой мнения : 53
Join date : 07.03.2008

Върнете се в началото Go down

препоръка/молба Empty Re: препоръка/молба

Писане  Гост Вто Мар 25, 2008 12:56 am

Wink


Последната промяна е направена от Sara на Пет Ное 07, 2008 8:50 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

препоръка/молба Empty Re: препоръка/молба

Писане  Гост Вто Мар 25, 2008 12:31 am

sunny


Последната промяна е направена от Sara на Пет Ное 07, 2008 8:51 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

препоръка/молба Empty Re: препоръка/молба

Писане  Ficker Пон Мар 24, 2008 10:50 pm

slavadahlhoff написа:Zdraveite Gospodin Zvetkov,
predavaneto vi e 4udesno. Redovno go sledia na zapis ili na givo.
Az giveia v Germania ve4e 17 godini i spodeliam va6eto mnenie za balgarskite politizi.
Sagaliavam mnogo, 4e ima hora koito vi se obagdat i vse oste
misliat po sozialisti4eski glupavo. Nadiavam se pone malko ot malko da se vslu6at vav vas i da promeniat mirogleda si nai posle, zastoto se nadiavam sled niakoia druga godina da doidem da giveem v edna po savremenna Balgaria i da ne se sramuvam ot sapruga si, koito e Germanez, da ne mi kage: Kade me dovede pri tezi aborigeni i oligofreni. I vse pak sam optimist i viarvam v inteligenziata na Balgaria.
Moeto predlogenie e da pokanite vav va6eto predavane izvestni politizi ot razli4ni partii, kakto i opozizia i da im zadavate provokirasti vaprosi. Ste stane oste po interesno.
Sarde4ni pozdravi. Slava Dahlhoff

shtom kato mislish che tuka jiwejat oligofreni sashto iskash da se prebirash ? sa da ne se sramuwash pred twoja KARTOF po dobre si stoi tam ! nali kakto kaswash ne rabotish i si jiwurkash tam w ciwilisowanata germania , ami kak njama da si jiwurkash dokato chicho Bernd e jiw da ti nosi parichki shte si jiwurkash i shte dawash suweti kakwo trjabwa da stane w BG!


Последната промяна е направена от Ficker на Пон Мар 31, 2008 5:39 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Ficker
Ficker

Брой мнения : 53
Join date : 07.03.2008

Върнете се в началото Go down

препоръка/молба Empty Re: препоръка/молба

Писане  Гост Пон Мар 24, 2008 6:54 pm

Niamam dumi


Последната промяна е направена от Sara на Сря Мар 26, 2008 2:50 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

препоръка/молба Empty :-)

Писане  just_a_girl_ Пон Мар 17, 2008 3:11 pm

Оо, аз имам още по-добра идея. Smile Нека всички, работещи по време на предаването, да грабнат по един микрофон, да зарежат работните си места и техниката на "автопилот" (със сигурност няма такъв Smile ), и да влязат в студиото, до един - и "оная", и "тая", и "оня", и "онези".. Smile. Мисля, че ще се получи един доста добър материал за "Господари на ефира" и всички много ще се забавляват (а някои, както се казва - като за последно Smile ) Wink

P.s.: Please, don't try this at home!

just_a_girl_

Брой мнения : 18
Join date : 05.03.2008

Върнете се в началото Go down

препоръка/молба Empty препоръка/молба

Писане  limih Пон Мар 17, 2008 11:49 am

Razz Имам една малка молба към Милен.Този глас,който идва "ОТГОРЕ" от време на време не се чува добре в ефир.Знаем че е за майтап,иначе не ще го допуснете.Гостите в студиото се "кефят",но и ние пред екрана искаме да сме част от това,да ни развесели и нас.Милене,ти си N1,никой не може да те измести, не ревнувай останалите сътрудници от предаването а им дай поле за изява от време на време))))))))) Laughing

limih

Брой мнения : 5
Join date : 29.02.2008

Върнете се в началото Go down

препоръка/молба Empty Re: препоръка/молба

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите