Часът на Милен Цветков
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Милен - иска, редакторът - не!

2 posters

Go down

Милен - иска, редакторът - не! Empty "работят много хора"

Писане  Михайлов Съб Апр 19, 2008 11:26 pm

humanis написа:Господин Михайлов, когато работят много хора на едно място е нормално да има разминаване на мнения и желания и на други неща. Не се отказвайте ами пишете пак, звънете и бъдете настоятелен.
Р,С. Не съм адвокат на предаването
Да-а-а, "работят много хора". Наистина в маркетинга и рекламата работят много хора, конкуренцията е голяма, няма място за сантименталности. Тези призиви на Милен, че нямало хора, които да свидетелстват за корупцията, много приличат на разпространената телевизионна игра "Познайте думата". Повечето телевизии я използват. На екрана показват лесна за отгатване дума и водещата (разбира се, привлекателно момиче) непрекъснато повтаря: обаждайте се, ама защо не се обаждате, събудете се, ама как не можете да познаете тази проста загадка. А пред нея има един монитор, на който се показва броя на тези, които са се обадили на ИМПУЛСНИЯ телефон и общата сума на печалбата до момента. Щом сумата надмине определено число, се обявява нова по-висока награда, защото тя е процент от печалбата.
В случая с Милен борбата е за рейтинг (брой на зрители в сравнение с другите програми и телевизии). Милен заедно с редактора подбира темите по тяхната популярност, по същия начин както екипът на Слави Трифонов го съветва, за най-печелившите стратегии. Разликата е, че инвеститорите зад Слави могат да финансират почти всяка мислима стратегия, докато Милен (затова му казват Миленчо) се свива в рамките на мизерен бюджет.
За мен може да е важна темата за корупцията и мафията в Пирогов и Софийската колегия на Лекарския съюз, но за маркетинга са важни числата от БРОЯЧА!

Михайлов

Брой мнения : 3
Join date : 17.03.2008

Върнете се в началото Go down

Милен - иска, редакторът - не! Empty Re: Милен - иска, редакторът - не!

Писане  humanis Чет Апр 17, 2008 3:55 pm

Господин Михайлов, когато работят много хора на едно място е нормално да има разминаване на мнения и желания и на други неща. Не се отказвайте ами пишете пак, звънете и бъдете настоятелен.
Р,С. Не съм адвокат на предаването

humanis

Брой мнения : 5
Join date : 07.03.2008
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Милен - иска, редакторът - не! Empty Милен - иска, редакторът - не!

Писане  Михайлов Пон Мар 17, 2008 8:00 pm

Милене, какво става при вас там?
Обадих се, и по телефона, и с писмо, преди много време за лекарската корупция. Ваша служителка ми се обади за да провери сигнала. В същия момент се чува в слушалката "страшния" глас на нейния началник, който й забрани да ми се обажда. Останах с впечатлението, че и при тебе е както навсякъде - от екрана големите думи, а на практика - както при лекарите.
Миналата седмица ти пак каза от екрана, да се обаждат за корупция. Обадих се отново, за да проверя какво става. Оказа се, че служителката е "напуснала" и никой не знае за моя сигнал.
Е, и какъв е смисълът. Рейтинг, рейтинг, ...

Михайлов

Брой мнения : 3
Join date : 17.03.2008

Върнете се в началото Go down

Милен - иска, редакторът - не! Empty Re: Милен - иска, редакторът - не!

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите