Часът на Милен Цветков
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ДВЕТЕ ЛИЦА НА МИЛЕН

5 posters

Go down

ДВЕТЕ ЛИЦА НА МИЛЕН Empty Даже не е там проблема, че налага мнението си...

Писане  babajagaa Съб Дек 20, 2008 2:27 pm

Даже не е там проблема че налага мнението си...
Защото в края на краищата всеки разговор и спор трябва да има цел ! И това е НЕ САМО СЪПОСТАВЯНЕ НА МНЕНИЯ ! а ОТКРИВАНЕ НА ПО-ПРАВИЛНОТО !
В този сисъл това, че Милен Цветков по всякакъв начин се опитва и УСПЯВА да наложи мнението си, въобще не е проблем ! Всъщност налагането на едно обективно адекватно за момента, претеглено, логично и вярно мнение е ИСТИНСКАТА ЦЕЛ или поне би трябвало да бъде истинската цел на един журналист . водещ на предаване !!!!!

МАЛКИЯ ПРОБЛЕМ ОБАЧЕ Е !

Че поради абсолютно нелогичната мисъл и способности на водещия, поради точно липсата на достатъчно познания и интелигентност, интелектуално ниво, ВОДЕЩИЯ УСПЯВА ДА НАЛАГА точно погрешни изводи, идеи, мнения, позиции. Това са неговите разбирания ! Не правилните и истината ! Неговите си, обикновенно нелогични, емоционални и объркани престави и разбирания по болшинството от въпросите които разглежда !

babajagaa

Брой мнения : 22
Join date : 20.12.2008

Върнете се в началото Go down

ДВЕТЕ ЛИЦА НА МИЛЕН Empty Аз го харесвам !

Писане  Jeny_S Сря Юни 11, 2008 7:50 pm

Харесвам го, защото : намирам в него ум, баланс, позитивизъм и лека ирония без която един водещ не би могъл да спечли голяма част от аудиторията. Понякога ми става скучен, но не спира развитието си и това е, нещото което ме кара да го следя с интерес. Очакваме скоро и нещо ново в предаването, защото наистина има нужда.

Jeny_S

Брой мнения : 5
Join date : 02.05.2008

Върнете се в началото Go down

ДВЕТЕ ЛИЦА НА МИЛЕН Empty Re: ДВЕТЕ ЛИЦА НА МИЛЕН

Писане  sinjorita Пон Май 12, 2008 6:33 pm

Bravo Milene!!! Gledam te vsqka vecher i ti se vyzhishtavam! lol! lol! lol!

sinjorita

Брой мнения : 1
Join date : 12.05.2008

Върнете се в началото Go down

ДВЕТЕ ЛИЦА НА МИЛЕН Empty Re: ДВЕТЕ ЛИЦА НА МИЛЕН

Писане  humanis Чет Апр 17, 2008 3:38 pm

Не само Милен но всички хора имат много лица и всеки показва това което събеседникът му успее да извади от него.

humanis

Брой мнения : 5
Join date : 07.03.2008
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

ДВЕТЕ ЛИЦА НА МИЛЕН Empty Re: ДВЕТЕ ЛИЦА НА МИЛЕН

Писане  Гост Вто Апр 15, 2008 11:40 am

Razz


Последната промяна е направена от sara на Вто Ное 18, 2008 8:38 pm; мнението е било променяно общо 1 път

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

ДВЕТЕ ЛИЦА НА МИЛЕН Empty ДВЕТЕ ЛИЦА НА МИЛЕН

Писане  order Пон Апр 07, 2008 7:21 pm

За Милен имам две взаимно изключващи се мнения:

Преди няколко години, без да се познаваме ми помогна безрезервно и всеодайно за тежко болния ми син тогава, а в последствие починал. Значи този човек е ЧОВЕК и може да е човечен и за което безкрайно му благодаря и бих желал да го виждам в тази светлина. Такъв съм го виждал доста пъти и в други случаи в предаването. Това е едното, прекрасно мнение.

За негова жалост, се представя и в друга светлина, за която имам страшно негативно мнение граничещо до презрение. Не може един журналист да налага мнението си за каквото и да било и най-малкото политическите си пристрастия. Не може да не изслушва и да не уважава чуждите мнения, та дори да не е съгласен с тях. Не може да превръща диалога в монолог. Не мога да разбера, не си ли гледа повторения на прадаването, няма ли разумен колега, приятел, познат или какъвто и ще да е близък човек да му каже, че в такива случаи изпада в олигофрения, антипатия, посмешище и какво ли не за радост и забавление на опонентите, а те в некои моменти точно това търсят с провокативните си въпроси. В такива случаи става ШОУ, става драка, смешен, жалък, но интересен за част от публиката, от което все пак предаването му печели рейтинг. Ако може да се каже на това рейтингова печалба, освен ако не го прави съзнателно и се харесва като ШУТ. Ако е така, жалко за първото ми мнение, което бих предпочел.

Г-н Цветков, умението да водиш предаване на живо е водищият да задава максимум кратки въпроси и най важното да уважава и изслушва говерещият, без да го прекъсва и да налага собственото си мнение. В противен случай няма за какво да се отваря линия и водещият може да си прави монолог.
Ако не се съобразиш с гореказаното, а то дразни най-много зрителите ти, просто си ОБРЕЧЕН, рано или късно

order

Брой мнения : 3
Join date : 26.03.2008

Върнете се в началото Go down

ДВЕТЕ ЛИЦА НА МИЛЕН Empty Re: ДВЕТЕ ЛИЦА НА МИЛЕН

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите