Часът на Милен Цветков
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Браво

Go down

Браво Empty Браво

Писане  lyusy Чет Апр 17, 2008 7:07 pm

Поздравявам Ви за темата на предаването, както и за темата в "Часът на специалиста". Пожелавам Ви да имате много и интересни участници по тази тема. Баща ми казваше "Тази държава е на този хал благодарение на некадърни икономисти и юристи". Като се замисли човек, то си е така. Ива Николова е права за това, че юристите се смятат за нещо над останалата част от обществото. Това са хора умеещи да изнасилват бългаският език, което ме възмущава. От друга страна като се опитаме да бъдем обективни, в момента, в който бъде нападната някаква професионална прослойка от обществото, същата се капсолира и защитава яростно (лекари, учители, държавни служители...). Въпреки това ми се струва, че най-трудно пробиваема в това отношение е съдебната власт. Аз поне не стигам често до някаква публична информация по тази тема. Колкото до мъжете...Ако играем на асоциации и аз трябва да кажа някакви думи като асоциации на "мъж", то веднага ми идват - чест, достойнство. Май звуча много архаично. Успех.

lyusy

Брой мнения : 15
Join date : 29.02.2008
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите