Часът на Милен Цветков
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Шоуто “Пей с мен” малко горчи !!

2 posters

Go down

Шоуто “Пей с мен” малко горчи !! Empty ДА ДА ДА....

Писане  Boial Нед Апр 27, 2008 8:48 am

СЪГЛАСЕН СЪМ С ТОВА МНЕНИЕ. Sad ЗА СЪЖАЛЕНИЕ ТАКАВА Е ИСТИНАТА.ЩЕ ПОМОГНЕМ НА РЪКОВОДСТВОТО НА НОВА ТВ,КАТО ПРОСТО НЕ ГЛЕДАМЕ ТАКИВА ПРЕДАВАНИЯ. Basketball
Boial
Boial

Брой мнения : 10
Join date : 27.02.2008
Age : 57
Местожителство : Montreal Canada

Върнете се в началото Go down

Шоуто “Пей с мен” малко горчи !! Empty Шоуто “Пей с мен” малко горчи !!

Писане  Кобург Велчев Сря Апр 23, 2008 5:50 pm

Шоуто “Пей с мен” малко горчи !!
Проду-цент /за колко цента?/ е Слави Трифонов. “Гаранция” за качество. Така са си мислили в ръководството на НОВА. Но се получава нещо по-различно. За кой ли път чалгаджията СЛАВИ и тук се про-слави. ЧАЛГАта е навсякъде в това "а ла Слави шоу". Сред участниците "шоуменът на народа" вкара няколко изявени чалгаджии, което малко разваля имиджа и на шоуто, и на иначе добре подбраните известни певци. Съдба. Има Слави, има и чалга ...
Но ОСОБЕНО се отличава съставът на водещите !!
ПРОСТОТИЯ, запъвания и цинични подмятания от двамата водещи често изместват акцента от песента към гаврата, все под формата на шегички. КАМЕН, освен че е ограничен артистично, е с недобра дикция и слаби мисловни попадения. Но все пак е търпим. Докато СВЕТЛЬО Витков е повече от отблъкващ - нахално дуещ се пуяк /а и напразно/, прост, циничен, примитивен, с много грешки при четенето на текста. Интелектуален “скакауец” и пълен провал !! Да добавим към водещия екип и т.нар. ФИЛИП, който освен с "циганския" си подход при интервютата, изпъква с такава примитивна простотия и закачки, че срамът "вали" от екрана. Да си припомним намека му за 3-те метра крак на Каролина, който щял да бъде измерен с език ..... ПРОСТОТИЯ до шия.
Този нов принос на СЛАВИ за културното развитие на нацията трябва да бъде "оценен", от народа и от СЕМ.... Но у нас сеира е навсякъде и май вече нищо не ни прави впечатление. НИЩО.

Кобург Велчев

Брой мнения : 119
Join date : 23.04.2008

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите