Часът на Милен Цветков
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ЛЕКАРСКА КОРУПЦИЯ

3 posters

Go down

ЛЕКАРСКА КОРУПЦИЯ Empty Pismo bez otgovor

Писане  margaritasvetla Вто Апр 14, 2009 7:39 pm

Zdraveite,
Dnes 14 april,gledah pridavaneto vi i biah nepriatno iznenadana ot nivoto na zdraveopazvaneto v Bulgaria.Iskam da napravia malak komentar vav vrazka s jenata,koiato se oplakva6e ot otno6enieto na lekarite kam neia e neinoto zaboliavane. V Evropa Tuberculosata na 4ervata se lekuva sas sa6tite lekarstva kakto tuberculosata na belia drob.A lekarstvoto Eritropetin (sa anemia) se otpuska bezplatno, poneje e 4as ot le4enieto pri rak.Pri nali4ie na lakastva ,da se provejda takova le4enie , e ne samo bezotgovorno ,no dori podsadimo.Prava e jenata jiveem v 21 vek.Darjavata e dlajna da se grije sa horata, koíto cial jivot sa si pla6tali danacite.Ne jiveia v Bulgaria i iskam da se varna no kak ????? sa da mi kaje niakoi lekar taka i taka 6te umre6 tarpi....

margaritasvetla

Брой мнения : 1
Join date : 14.04.2009

Върнете се в началото Go down

ЛЕКАРСКА КОРУПЦИЯ Empty Re: ЛЕКАРСКА КОРУПЦИЯ

Писане  sa6a Вто Яну 27, 2009 12:59 am

Здравейте г-н Милен Цветков .
Пише Ви майка на дете родено със спина бифида и сколиоза.Трябваше да я лекувам в ортопедична болница "Горна Баня".След направените ренгенови снимки ни преместиха в Александровска болница за операция на гръбначен стълб.За добре дошла ме посрещнаха - "Идете и внесете дарение за болницата 350 лева".Вечерта от майките в стаята разбрах,че всеки лекар си има тарифа.Изпратих съпругът ми да говори с лекуващият лекар,който поиска 400 долара.Аз нямах тези пари.След което бях изписана да ги намеря.Когато намерих парите се върнах,дадох ги на лекаря и на следващия ден беше планувана операцията.Исках да сигнализирам за корупция в болницата,но детето ми беше в техни ръце.Не знаех,че се плаща и в реанимацията - 5 лева за стол и се плаща за да дойде някой през нощта да види оперирания.Отношението към майките е отвратително.Първо ти казват "Не съм те карала да го раждаш",после те питат "Някога гледала ли си деца".След операцията се наложи да потърся през нощта сестра да катетаризират детето ми.Тя естествено спеше.Дойде подаде ми катетъра и си тръгна.Добре че мога,защото живота ме е научил и на това.15 години се сблъсквам с корупцията и когато ги виждам - излезли да стачкуват,си задавам въпроса "Тези хора имат ли морал,имат ли срам и къде са положили тяхната кретва"?

sa6a

Брой мнения : 1
Join date : 27.01.2009

Върнете се в началото Go down

ЛЕКАРСКА КОРУПЦИЯ Empty ЛЕКАРСКА КОРУПЦИЯ

Писане  venirvd1 Пон Юни 09, 2008 6:25 pm

Здравейте на целият екип на "Часът на Милен Цветков".Съвсем накратко бих искала да разкажа как по-малко и безболезнено се източва здравната каса от "добросъвестни" стоматолози.Преди по-малко от година заведох дъшеря си, която е на 9 годинки на зъболекар/за първи път/.Оплака се,че я боли зъбче и отидохме при Моята стоматоложка,която работи със здравната каса.Прегледа детето,направи му една пломбичка и написа нещо в здравната книжка.Доплатих 22 лева/както ми каза,че е редно/и си трагнахме.Няма да Ви разказвам за вредите,които така наречената доктор Румяна Михаилова/която работи в Люлин-8/причини на мен/сега ходя отново на зъболекар,за да лекувам зъби,които тя ми направи срещу скромната сума от 800лв.НО парадокса е при детето.Преди 2 дни го заведох за зъболекар отново със болки в същото зъбче,оказа се че-доктор Михаилова,не само че е затворила болен зъб,но и в книжката е написала 3 пломби.Видимо детето има само една,а тя си е присвоила парите от Здравната каса за три пломби.Убед
ена съм,че моя случаи не е единичен.
Бих искала да попитам-към кого да се обърна,да пусна ли оплакване от нея в Здравната каса...какво да направя?
Благодаря ви за вниманието

venirvd1

Брой мнения : 1
Join date : 09.06.2008

Върнете се в началото Go down

ЛЕКАРСКА КОРУПЦИЯ Empty Re: ЛЕКАРСКА КОРУПЦИЯ

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите