Часът на Милен Цветков
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Какъв късмет извадих....

Go down

Какъв късмет извадих.... Empty Какъв късмет извадих....

Писане  Генади Вто Юли 08, 2008 4:58 pm

Учих..учих..учих...

Изкарах 5.25 по български и по биология 5.29

Взех си дипломата на 26, а някои на 4ти този петък

Записвания за Вуз...никои няма да ходи до самия университет да се записва...примерно аз искам да се запиша във Варненски университет...далече ми е, по-добре да отида в София, там има бюро за записвания за всеки един университет в страната. Всички влизат в интернет и четат, че записванията са до 8, а за някои университети 9, за други до 18 (Хетейто в София). Хващам влака и виждам как във влака седят още 5-6 човека мои съученици от моят клас до 8ми сме учили заедно. Всички за записвания. Последен срок в понеделник. Отиваме във 22 Соу до НДК да се запишем. От там ни казват, че записванията са били до 5ти...е как така нали в интернет пише до 8ми, отговора: "не гледайте в интернет какво пише, грешка е"

.... Каква грешка само...колко хора няма да учат сега....

Добре, че се записах миналата седмица за Хетейто..там се учи доста математика и химия..ако ме приемат ще трябва да уча, за да не пропусна годината..а в същото време в дипломата ми от 11 и 12 клас по всички предмети с 5ци съм, а само по математика и химия от 9ти клас съм с 3ки..

Някои взеха дипломите си на 4ти...кога да се запишат като са от далече и трябва да пътуват...страшно много желаещи но срока не беше приключил, последен ден за някои беше 8ми...но те ни излъгаха...записванията са били до 5ти...

Казват ни - "Ние работехме и събота и неделя" .... а острани гледаш работното време и ясно се вижда изписано, че събота и неделя са почивни дни...

иииииии голям късмет извадих...

Генади

Брой мнения : 1
Join date : 08.07.2008

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите