Часът на Милен Цветков
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Не летете с тях!

Go down

Не летете с тях! Empty Не летете с тях!

Писане  OgnyanSokolov Пон Сеп 01, 2008 9:14 am

Здравейте,

Пиша Ви за да ми помогнете (в случай, че Ви интересува) да предпазя много хора, които постоянно се въвеждат в заблуждение и така рискуват здравето и живота си.
Става въпрос за следното:
Преди време подведен от публикации в пресата реших да се запиша на курс по парапланеризъм
По време на обучението пострадах сериозно по вина на "инструкторите".
Когато започнах да си търся правата, се оказа, че това е фирма фантом. До тук нищо необичайно.
В хода на разследването ми се оказа, ВСИЧКИ т.н. "школи" по парапланеризъм се занимават с тази дейност НЕЗАКОННО.
- не са регистрирани никъде, както изискванията на закона (ЗГВ), не издават никакви документи за извършените услуги (не плащат данъци), но най-страшното е, че нито инструкторите, нито екипировката се сертифицира. По този начин постоянно загиват и се осакатяват хора. Официална статистика естествено никой не води, защото официално такова нещо не съществува.
Парадоксално е да се изисква книжка за карането на мотопед, а опасно занимание като летенето да е напълно безконтролно.

Ако проявявате интерес, повече по случая можете да прочетете на моя блог: http://letibezopasno.blog.bg/

За връзка с мен: ognyan_sokolov@yahoo.com, 0899508485

С най-добри пожелания:
Огнян Соколов

OgnyanSokolov

Брой мнения : 1
Join date : 01.09.2008

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите