Часът на Милен Цветков
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Милен Цветков - добрият водещ!

2 posters

Go down

Отговаря ли Милен Цветков на представата Ви за добър водещ?

Милен Цветков - добрият водещ! Vote_lcap61%Милен Цветков - добрият водещ! Vote_rcap 61% 
[ 14 ]
Милен Цветков - добрият водещ! Vote_lcap39%Милен Цветков - добрият водещ! Vote_rcap 39% 
[ 9 ]
 
Общо гласове : 23
 
 

Милен Цветков - добрият водещ! Empty Аз също гледам предаването му !?!?

Писане  babajagaa Съб Дек 20, 2008 2:13 pm

Но не защото кой знае какво очаквам от него, а просто за да видя до къде стига простотията на водещия ?
Къде виждате тази интелигентност, проницантелност и бъра-бъра два чадъра - не знам ?
Това че той обикновенно не разбира и дума от това което му казва зрителя и подхваща в съвсем нова посока, вие приемате за проницателност ????
Миленчо си е много тъпо парче. Е, да ще се изучи и той, след още десетина годинки може и да поумнее и най-малкото да спре да сее глупости от екрана, но питам се защо да го чакаме да се учи !?

babajagaa

Брой мнения : 22
Join date : 20.12.2008

Върнете се в началото Go down

Милен Цветков - добрият водещ! Empty Re: Милен Цветков - добрият водещ!

Писане  Merin Пет Сеп 26, 2008 2:42 pm


Merin

Брой мнения : 9
Join date : 10.09.2008

Върнете се в началото Go down

Милен Цветков - добрият водещ! Empty Милен Цветков - добрият водещ!

Писане  Merin Сря Сеп 10, 2008 1:21 am

"Часът на Милен Цветков" е едно от малкото предавания, които гледам по телевизията. Заслугата за това е изцяло на водещият Милен Цветков. Смятам, че е много проницателен и притежава /поне според мен/ едно много важно качество, към което и аз се стремя самодостатъчност. Пожелавам му да продължава да се самоусъвършенства.

Merin

Брой мнения : 9
Join date : 10.09.2008

Върнете се в началото Go down

Милен Цветков - добрият водещ! Empty Re: Милен Цветков - добрият водещ!

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите