Часът на Милен Цветков
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

защо няма правосъдие в България

3 posters

Go down

защо няма правосъдие в България Empty Re: защо няма правосъдие в България

Писане  neli Сря Дек 17, 2008 12:05 pm

Не , няма правосъдие в България. Темида накланя везните там където са парите.Имаш ли ги, закона ще е в твоя полза, нямаш ли ги прав-прав умираш.

neli

Брой мнения : 5
Join date : 29.11.2008

Върнете се в началото Go down

защо няма правосъдие в България Empty Ima kak da nqma

Писане  zahariwelkow Сря Окт 29, 2008 7:12 pm

Ima pravosydie Nali si imame i pravoprodavatelna sistema Ima pravosydie ama za tozi koito moje da si plati A za drugite Zatvot i kato znam kolko sa pylni zatvorite mai malko hora mogat da si pla6tat i kato vijdam 4e tam politici nqma Zna4i mai samo te sa platejosposobni

zahariwelkow

Брой мнения : 1
Join date : 29.10.2008

Върнете се в началото Go down

защо няма правосъдие в България Empty защо няма правосъдие в България

Писане  Николай Дачев Чет Окт 23, 2008 8:50 am

Няма правосъдие в България, защото делата се точат с десетки години и човек забравя за какво е тръгна да води дело. Това е така защото в нито един нормативен акт, като ГПК или НПК няма императивни срокове, отнасящи се за съда. Например: няма срок за насрочване на делото след като то бъде заведено от ищеца. Този срок не може да бъде повече от 1 (един) месец. Аз се обзалагам със всеки, който ми посочи повече от два срока, които са императивни за действията на съда и по които биха се налагали парични санкции за съда, ако не ги изпълни.

Николай Дачев

Брой мнения : 1
Join date : 23.10.2008

Върнете се в началото Go down

защо няма правосъдие в България Empty Re: защо няма правосъдие в България

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите