Часът на Милен Цветков
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Секи има мнение !

3 posters

Go down

Секи има мнение   ! Empty Re: Секи има мнение !

Писане  rapid Съб Мар 01, 2008 9:03 am

@скайдракон .. готен виж сега.. предаването е публицистично.. Какво друго освен "керливите" ризи на държава да показват? Промоцията на новия албум на Нелина? Такава му е идеята. Според мен критиката ти изобщо не може да се приеме за такова предаване.

А относно решаването на проблемите на всички нас.. То само мислене е от бай Тошово време насам, ако не и от преди това (млад съм да го твърдя :П) . И мислене не помага. Явно. По-скоро действие върху .. хм.. решимите и от простите хорица проблеми и отразяване на това действие - ето това би ми било интересно!

Пример: Корупция в образованието? Къде? Еди къде си.. Отива някой от предаването на това еди кое си място със скрита камера.. бум бам а у.. и после поне 1 уволнение, срам и скандали в къщата на някой, сеир в ефира и мноооого приказки по форуми Smile 'земи тоа Милен! Smile
rapid
rapid

Брой мнения : 10
Join date : 27.02.2008
Age : 35
Местожителство : Казанлък/София

http://www.myspace.com/rapidspeak

Върнете се в началото Go down

Секи има мнение   ! Empty Re: Секи има мнение !

Писане  borqna erinina Чет Фев 28, 2008 10:37 am

за мен предаването е супер
borqna erinina
borqna erinina

Брой мнения : 17
Join date : 28.02.2008
Местожителство : перник

Върнете се в началото Go down

Секи има мнение   ! Empty Секи има мнение !

Писане  skydragon89 Чет Фев 28, 2008 10:08 am

предаването не е лошо като тематика но мисля 4е ште стане по интересно ако не се излагат на покас керливите ризи на държавата съшто така да се мисли върху решаването на проблемите !

skydragon89

Брой мнения : 1
Join date : 28.02.2008
Age : 34

Върнете се в началото Go down

Секи има мнение   ! Empty Re: Секи има мнение !

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите