Часът на Милен Цветков
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Браво,Милене и не слушай завистниците!!!

5 posters

Go down

Браво,Милене и не слушай завистниците!!! Empty trudno e da zavijda6 na Milen

Писане  Filippo Сря Фев 11, 2009 11:44 am

Ako nqkoi e zakasal do tam 4e da zavijda na Milen.... Na krasotata mu li? Na mladosta mu li? Na proizhoda li? Na obrazovanieto? Na iziskanosta? Na dar slovoto? Na koe? Liubimeca na babite kikikikikihihihi hohohoho

Filippo

Брой мнения : 3
Join date : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Браво,Милене и не слушай завистниците!!! Empty Re: Браво,Милене и не слушай завистниците!!!

Писане  vania_vn Вто Яну 27, 2009 11:40 pm

Нормално е да има хора на които не им харесва стила на водене на Милен Цветков.На мене пък ми харесва.В крайна сметка има за всеки по нещо,като на някой не му харесва да смени канала - има си Милен Цветков,има си Юлиян Вучков,..Слави Трифонов.Принципно на хората не им харесва Милен,защото ги провокира да мислят и да усещат,той провокира сетивата на хората.Аз пък точно такъв тип хора харесвам - които не се страхуват да си кажат мнението и да си защитават позицията.Добре че се върна в Здравей, България!, не мисля че би имал по-подходящ избор за партньор на Лора от него. Човека си разбира от работата - това е положението.
Евала на Милен и да има повече такива като него!!!!
vania_vn
vania_vn

Брой мнения : 4
Join date : 27.01.2009

Върнете се в началото Go down

Браво,Милене и не слушай завистниците!!! Empty Re: Браво,Милене и не слушай завистниците!!!

Писане  Filippo Пет Яну 23, 2009 12:31 pm

Da ti kaja li penke000 kakav mi e problema s Milen. 4e uprosta4va naciqta TVA MI E PROBLEMA. I da az izbqgvam da go gledam. Toi e prodajnik. 6te za6titava milicionerite. Te nqmat pravo s prast da pipat decata na Balgariq kamoli da gi biqt s mrasnite si race. Bronirani hlebarki sa te. Na Banditite paza4ite Na Naroda biq4ite. Pod pagon bili. 4ul ta nerazbral. Palkite s koito ni mlatqt sa kupeni s na6te pari. Iskat da sme ovce ne narod i Milen tva iska.

Filippo

Брой мнения : 3
Join date : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Браво,Милене и не слушай завистниците!!! Empty Кое му е хубавото

Писане  penka000 Сря Яну 21, 2009 7:25 pm

jif4to написа:4udia se na tezi, koito tolkova se vazxi6tavat na Milen....Toi, gorkiiat, e iztakan ot prosta6tina i sebelubie! Nito ima ezika na inteligenten vode6t, a da ne govorim za 4uvstvoto mu za miarka i uvajenie kam drugite. Az mu prepora4vam da se kandidatira za vode6t v niakoia afrkanska darjava, moje pak tam da pasne...
А като не Ви харесва,що го гледате бе?Пуснете си някоя друга програма,какъв Ви е проблема.Или,като тези идиоти дето се обаждат само за да обиждат.На мен ми харесва и даже в Германия съм намерила начин да го гледам.Много се радвам че се върна и в "Здравей България",а на който не му харесва да не го гледа.

penka000

Брой мнения : 1
Join date : 21.01.2009

Върнете се в началото Go down

Браво,Милене и не слушай завистниците!!! Empty e koe mu e xubavoto?

Писане  jif4to Вто Яну 20, 2009 7:27 pm

4udia se na tezi, koito tolkova se vazxi6tavat na Milen....Toi, gorkiiat, e iztakan ot prosta6tina i sebelubie! Nito ima ezika na inteligenten vode6t, a da ne govorim za 4uvstvoto mu za miarka i uvajenie kam drugite. Az mu prepora4vam da se kandidatira za vode6t v niakoia afrkanska darjava, moje pak tam da pasne...

jif4to

Брой мнения : 1
Join date : 20.01.2009

Върнете се в началото Go down

Браво,Милене и не слушай завистниците!!! Empty Re: Браво,Милене и не слушай завистниците!!!

Писане  Filippo Вто Яну 20, 2009 3:47 pm

Nikoga ne sum 4ela po golemi glyposti. Nqma nito edna dyma istina v tova koeto pi6e6. Milen e jiva tragediq. Toi e nadmenen, napulno otkusnat ot realnosta i jivota na srednostatisti4eskiq bulgarin, durji se se edno e v mahalata ne po nacionalna TV. Toi e SRAM i POZOR. Haresvat go samo babite.

Filippo

Брой мнения : 3
Join date : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Браво,Милене и не слушай завистниците!!! Empty Браво,Милене и не слушай завистниците!!!

Писане  Таня Вто Яну 20, 2009 3:29 pm

Прекрасно СЕ ОЖИВИ и разчупи шаблона на предаването "Здравей,България" с участието на Милен Цветков и на "Часът на Милен Цветков"!!ТОЙ внася ВЕСЕЛИЕ,СВЕЖЕСТ,НАСТРОЕНИЕ, ЖИЗНЕРАДОСТ, ХУМОР,ПОЗИТИВИЗЪМ,УСМИВКИ и всичко ПОЛОЖИТЕЛНО,което липсва на всички останали новинарски предавания,които от сутрин до вечер започват да те травмират, да ти развалят настроението и да ти рушат здравната система с НЕГАТИВНИ новини,катастрофи,убийства,ранени и т.н.!!! Браво на НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ и с избора на МИЛЕН за един от водещите на "Здравей,България"!!!БРАВО,МИЛЕНЕ,ЧЕ СИ ЕДИН ОТ МАЛКОТО ПРОЗОРЛИВИ И ДОБРОНАМЕРЕНИ ЛЮДЕ, които не са агресивни и са способни да променят в положителна насока нещата, да посочат правилната посока,ДА НАКАРАТ ЧОВЕКА ДА СЕ УСМИХНЕ!!! БЪДИ ЖИВ И ЗДРАВ,МИЛЕНЕ И ДАВАЙ НАПРЕД!!!!!!!

Таня

Брой мнения : 2
Join date : 20.01.2009

Върнете се в началото Go down

Браво,Милене и не слушай завистниците!!! Empty Re: Браво,Милене и не слушай завистниците!!!

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите