Часът на Милен Цветков
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Милене, бъди такъв,какъвто си и не слушай завистниците!!!

2 posters

Go down

Милене, бъди такъв,какъвто си и не слушай завистниците!!! Empty Re: Милене, бъди такъв,какъвто си и не слушай завистниците!!!

Писане  kinkladdze Нед Май 17, 2009 12:07 pm

Понякога ,хората стремейки се да излязат от един стереотип,се хварлят със всичка сила в друг.Но така е когато това се поставя като самоцел,никой не завижда,или поне си мисля че ако някой завиди за нещо на Милен Цветков то той би бил много жалък,просто е смешен.

kinkladdze

Брой мнения : 11
Join date : 17.05.2009

Върнете се в началото Go down

Милене, бъди такъв,какъвто си и не слушай завистниците!!! Empty Милене, бъди такъв,какъвто си и не слушай завистниците!!!

Писане  Таня Вто Яну 20, 2009 5:05 pm

Най-накрая имам собствено мнение и никой не може да ми го промени. Тези,на които им се иска Милен да бъде твърде сериозен/?! / ,да има излъчване на "сухар", да се държи тържествено, както едно време е било, да говори това, което му е казано, и същите тези лица ги е обзела параноята по изгубеното време, то нека се телепортират във времето преди 1989 г.и кротко да си гледат на т.в.приемника"Опера" козируващите новинари с лица на Бъстър Китън и послушническо държане !!!

Таня

Брой мнения : 2
Join date : 20.01.2009

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите