Часът на Милен Цветков
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Съвети към Милен Цветков

3 posters

Go down

Съвети  към  Милен  Цветков Empty Re: Съвети към Милен Цветков

Писане  Horatio Caine Вто Мар 03, 2009 3:38 pm

malkatajulianna написа:Господин Цветков , има една поговорка " Не ми давай акъл , дай ми пари " . То и моята работа стана такава - вече втори път Ви пиша да Ви давам акъл , но ще ме извините . Харесвам и двете Ви предавания , но се изнервям от разни комплексари - някои , които искат да чуят гласа си в ефир и други с неосъзната сексуална ориентация . Губят и Вашето и моето време . Незнам защо се нервирате . Предлагам Ви като чуете " ПЕДЕРАСТ " , " ПРОСТАК " , " ГОВЕДО " и други подобни от родния фолклор , да им отговаряте любезно и с усмивка " Приятно ми е , това ли Ви е името ? Аз съм Милен Цветков !" А в това време някой от екипа веднага да изпише с едър шрафт на екран номера , от който Ви се обаждат . Желая Ви здраве и късмет ! Малката Джулияна на 106 години .

1-2! Ще пробваш ли пак?
Horatio Caine
Horatio Caine

Брой мнения : 53
Join date : 26.02.2008
Age : 39

Върнете се в началото Go down

Съвети  към  Милен  Цветков Empty Съвет

Писане  malkatajulianna Сря Фев 18, 2009 7:23 pm

Господин Цветков , има една поговорка " Не ми давай акъл , дай ми пари " . То и моята работа стана такава - вече втори път Ви пиша да Ви давам акъл , но ще ме извините . Харесвам и двете Ви предавания , но се изнервям от разни комплексари - някои , които искат да чуят гласа си в ефир и други с неосъзната сексуална ориентация . Губят и Вашето и моето време . Незнам защо се нервирате . Предлагам Ви като чуете " ПЕДЕРАСТ " , " ПРОСТАК " , " ГОВЕДО " и други подобни от родния фолклор , да им отговаряте любезно и с усмивка " Приятно ми , това ли Ви е името ? Аз съм Милен Цветков !" А в това време някой от екипа веднага да изпише с едър шрафт на екран номера , от който Ви се обаждат . Желая Ви здраве и късмет ! Малката Джулияна на 106 години .

malkatajulianna

Брой мнения : 2
Join date : 05.02.2009

Върнете се в началото Go down

Съвети  към  Милен  Цветков Empty Re: Съвети към Милен Цветков

Писане  Horatio Caine Пет Фев 06, 2009 5:30 pm

malkatajulianna написа:Господин Цветков , много се развам , че Ви виждам отново в " Здравей Блгария " . Въпреки , че аз самата вече съм на 106 години , много се радвам на водещи , които си спят със собствените зъби в устата , за разлика от г-н Коритаров . Съветвам Ви мнения в сайта с повече от една правописна грешка да не четете . Какво мнение може да изказват за Вас напълно неграмотни хора ? Very Happy Направете всичко възможно актуалните теми в предаването да са между 7 и 8 часа , за да могат повече зрители да гледат " Здравей България " преди да тръгнат за работа .

1-2! Достатъчно са да не четем поуста ти, нали?
Horatio Caine
Horatio Caine

Брой мнения : 53
Join date : 26.02.2008
Age : 39

Върнете се в началото Go down

Съвети  към  Милен  Цветков Empty istinsko

Писане  viper21 Пет Фев 06, 2009 1:23 am

edno ot malkoto svesni predavaniq ..bravo milene prodajavai taka
viper21
viper21

Брой мнения : 107
Join date : 03.02.2009

Върнете се в началото Go down

Съвети  към  Милен  Цветков Empty Съвети към Милен Цветков

Писане  malkatajulianna Чет Фев 05, 2009 11:01 pm

Господин Цветков , много се развам , че Ви виждам отново в " Здравей Блгария " . Въпреки , че аз самата вече съм на 106 години , много се радвам на водещи , които си спят със собствените зъби в устата , за разлика от г-н Коритаров . Съветвам Ви мнения в сайта с повече от една правописна грешка да не четете . Какво мнение може да изказват за Вас напълно неграмотни хора ? :D Направете всичко възможно актуалните теми в предаването да са между 7 и 8 часа , за да могат повече зрители да гледат " Здравей България " преди да тръгнат за работа .

malkatajulianna

Брой мнения : 2
Join date : 05.02.2009

Върнете се в началото Go down

Съвети  към  Милен  Цветков Empty Re: Съвети към Милен Цветков

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите