Часът на Милен Цветков
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Потресен съм от Милен Цветков

Go down

Потресен съм от Милен Цветков Empty Потресен съм от Милен Цветков

Писане  nenkomitev Сря Мар 04, 2009 7:45 pm

Пиша това мнение по повод предаването на 04.03 2009год. с подтемата за поругаването гроба на Никола Вапцаров. Държанието на Цветков беше под всякаква критика арогантно безпардонно безхаберно.По принцип не гледам това предаване точно заради това негово лигавене но ми стана интересна темата за Вапцаров която ме потресе, както всичко в България незаконно и тия действия на "роднините" стават по буквата на закона.Държанието на Цветков надмина всякакви граници с грубото прекъсване на госта от Съюза на Българските писатели ,човекът просто искаше да си каже болката от вандализма извършен над паметта на Вапцаров.Повечето теми, не само тая Цветков тотално олигавя и омърсява, за пример само ще припомня един дебат за онкоболните в които държанието на въпросния водещ бе потресаващо , можеше преди да почне предаването някои да каже на това човече че тия хора си борят със смъртта. На края искам просто и човешки да попитам ръководството на Нова Телевизия това ли е капацитета от водещи,няма ли някой по свестен който да води дискосионните предавания и да се държи поне по възпитано, да разбира поне малко болката на хората. Питам и зная отговора предварително защото вместо да се вземат някакви мерки този "водещ" бе сложен да води и Здравей България. Единственото предаване което гледах , но то пък се вижда колко струва Цветков особено като бива сравняван с Коритаров, резултата просто не търпи коментар.Накрая искам да запитам що за звезди правите Вие в Нова телевизия явно ако се изпикаеш в леген и го ливне на тавана си звезда или ако спиш с някои пред цяла България също ставаш "звезда" жалко е че телевизията ви ПОЖЪЛТЯВА.АМАН ОТ ТАКИВА ТЕЛЕВИЗИИ АМАН ОТ ТАКИВА ЗВЕЗДИ!!!!!!!

nenkomitev

Брой мнения : 1
Join date : 04.03.2009

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите