Часът на Милен Цветков
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

КАК ДА СИ ВЗЕМА ДЕТЕТО-ИЗВЕДЕНО С ФАЛШИВА ДЕКЛАРАЦИЯ В ИСПАНИЯ

Go down

КАК ДА СИ ВЗЕМА ДЕТЕТО-ИЗВЕДЕНО С ФАЛШИВА ДЕКЛАРАЦИЯ В ИСПАНИЯ Empty КАК ДА СИ ВЗЕМА ДЕТЕТО-ИЗВЕДЕНО С ФАЛШИВА ДЕКЛАРАЦИЯ В ИСПАНИЯ

Писане  mgvarna Вто Мар 10, 2009 4:47 pm

Г-н Цветков,моля Ви за сьдействие?
Вече 7-ма година размотаванки по сьдилища и полиции.Майката на дьщеря ми си взема чантичката и заминава с приятеля си в Испания/през 2002г./,като оставя дьщеря ми при родителите си.Правих многократни опити да осьществя контакт,но все неуспешни.След справка в РДВР гр.Шумен-сектор"КИАД" се установи,че лицето Павлина Герчева с ЕГН-7812038771 е напуснала територията на РБ на 20.12.2002г. справка с изх.№8039/18.06.2004г.,предявих молба с правно отношение по чл.71ал.1 от СК /гр.дело№379 по описа за 2004г./ по която РС-гр.Нови пазар разпореди да се издаде следната заповед:
ДА СЕ ИЗВЕДЕ малолетното дете Вероника Георгиева Иванова с ЕГН-9909300991 от дома на Росица Ангелова и Веселин Герчев,живущи в гр.Н.пазар ул.Шипка-11 и се ПРЕДАДЕ на неговия баща-Георги Иванов Георгиев ЕГН-7310028821.
До тук добре? ДА АМА НЕ!!!
Започнаха шуробадженашките игри.Росица/бабата/ депозира жалба в ОС гр.Шумен,Който по неясни причини отменя решението на РС-гр.Н.пазар и ОПРЕДЕЛЯ:
Отменям определение,имащо характер на заповед от 29.06.2004г. постановено по Чгр.д.№379/2004г. на РС-гр.Н.пазар и вместо това постановявам:
ОСТАВЯМ без уважение молбата на Георги Ив. Георгиев на основание чл.71ал.1от СК за издаване на заповед за настаняването на малолетното дете Вероника Г.Ив. ЕГН-9909300991 при него и предаването му от дома на Росица Ангелова и Веселин Герчев,живущи в гр. Н.пазар,ул.Шипка-11
Определението ОКОНЧАТЕЛНО. Председател/Н.Батанова/подпис
С това определение и един свидетел Росица и Веселин дойдоха да вземат дьщеря ми от вкьщи,тогава бях посьветван от адвокатката си доброволно да предам детето,за да не се вземе впредвид това че не изпьлнявам сьдебно решение,при по нататьчни дела.
Тогава,пуснах жалба до РП-гр.Варна и се започна от ново..........
Дойде и денят в който истината излезе на яве след като Шуменският окрьжен сьд в публично заседание на 21.06.2005г.
ПРЕДСЕДАТЕЛ:Цветанка Спасова
ЧЛЕНОВЕ:Румяна Минчева
Йордан Димов
при секретаря Геновева Гинчева като разгледа докладването от сьдията Цв. Спасова в.гр.д.№495/2005г. по описа за 2005г.сьобрази:...............разгледа всички материали изложени по всички дела и това че майката на дьщеря ми вьобще не се явява на тях..........................................................
ОТМЕНЯ всички решения,определения,искове.........................................................................
ОПРЕДЕЛЯ на основание чл.71.ал.2 от СК местоживеенетона дьщеря ми при мен/гр.Варна-ул.Ст.планина-55
ПРЕДОСТАВЯ упражняването на родителските права на мен.......................................................

Сьщия ден отидох да си взема дьщерята от дома на Росица и Веселин,но те казаха че я няма..........?
Отидох в РПУ-гр.Н.пазар и след омайващи приказки ми обясниха че детето е напуснало границите на РБ с майка си ,и ако искам да отида да пусна жалба в РПУ-гр.Сливница,защото ГКПП-Калотина е под тяхно управление................не било тяхна работа да се занимават с мен..............????
В момента имам жалба за издирванито и.........................????
ПРЕДВАРИТЕЛНО ВИ БЛАГОДАРЯ!

Ако ПРОЯВИТЕ интерес/зная че има и др.хора с моята сьдба/свьржете се с мен........за повече инфо:

гр.Варна ул.Ст.планина-55 GSM-0897845391 Георги

mgvarna

Брой мнения : 1
Join date : 10.03.2009

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите