Часът на Милен Цветков
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Не са виновни лекарите

Go down

Не са виновни лекарите Empty Не са виновни лекарите

Писане  riddick Съб Мар 28, 2009 6:43 pm

Не са виновни лекарите,а клатикурците от Здравната каса,НОИ,Министерство на Здравеопазването и НЕРЕЗИТЕ от Парламента.Лекарите си вършат съвестно работата и се стараят,доколкото им позволява материалната база и бумажтината,да помогнат на болните.Съпругата ми боледуваше от Рак.Нейната лекуваща лекарка-Д-р Р.Кръствева, дори когато се намираше извън страната, се обаждаше по телефона за своя сметка за да провери състоянието и.Изследваха я без направление,взимахнаправлението постфактум без да давам излишни обяснения и без да чакам ред.Не съм дал една стотинка,а влизах в реанимацията на свиждане,въпреки че е забранено за външни лица.В Пета градка болница и отделиха самостоятелна стая,без да споменат за пари.Оказа се обаче,че независимо от диагнозата и лечението,пациент не може да ползва лекарска помощ повече от 10 дни.Така е по закон.За 10 дни или си излекуван,или умрял.Ако не попадаш в нито една от двете категории-просто те изписват.Въпреки всичко не само те гонят,ами те оставят да си търсиш сам транспорт.Жена ми беше в будна кома и я изписаха.Отново напълно безплатно лекари от друга болница В РАЗРЕЗ със правилата осигуриха линейка и я приеха,като се грижеха за нея до последно т.е.4дни.
Това е истината.Хората искат и се опитват да помогнат на нуждаещите се,но законите и правилниците им пречат.
Съпоставете само интериора на дадена болница,да речем Втора градска,или ИСУЛ с интериора на Здравната каса,или на Министерсво на здравеопазването.Служебният автомобил на Гайдарски струва колкото две нови линейки.Ноза колите на депутатите няма ограничения колко гориво израсходват,а горивото на линейките трябва да се оправдава.

riddick

Брой мнения : 80
Join date : 26.03.2009

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите