Часът на Милен Цветков
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Плаша се

2 posters

Go down

Плаша се Empty Re: Плаша се

Писане  viper21 Нед Апр 12, 2009 11:53 pm

i sledva6tite 6te sa sa6tite,i az sam si mislil kakva 6te e darjavata sled 10g ,trudno mi e da si q predstavq na toi adres ima otgovori http://www.strogosekretno.com/index.php?p=forum&submit=1&r= ili si kupi vesnika az go sledq ot parviq broi i te uverqvam 4e vsi4ko kazano tam e istina ,za sajalenie ne e optimisti4no
viper21
viper21

Брой мнения : 107
Join date : 03.02.2009

Върнете се в началото Go down

Плаша се Empty Плаша се

Писане  riddick Нед Апр 12, 2009 9:06 pm

Влизам във форума и гледам,че аз съм го обсебил.Всички последни мнения са мои.Само двама души си губят времето да ми четат простотиите.Чудя се какво става.Далаверата на форума е да се събират мнения,колкото повече-толкова по-добре,защото в спора се ражда истината.Различните мнения са признак за мислене.Тук виждам много писания за Мис България,за бельото на Лора,за "Вип Брадър" , но не и за положението на страната ни.Идват избори-пуснете тема за пожизнените депутати,защото от 20 години все едни и същи хора са в Народното събрание.Пуснете тема за липсата на приемственост,защото първата работа на новите управници е да отрекат всичко,дори положителното,направено от предишните.

riddick

Брой мнения : 80
Join date : 26.03.2009

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите