Часът на Милен Цветков
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Re: Плаша се

2 posters

Go down

Re: Плаша се Empty Превод на икат ми

Писане  Hemels_Genot Чет Апр 16, 2009 8:47 am

Името под което аз пиша се превежда от холадски език като "Раиски агел" и аз се опитвам всячески да се предсавям в тази светлина, но...... това се случва май само в Холадия. Laughing
Hemels_Genot
Hemels_Genot

Брой мнения : 46
Join date : 06.04.2009
Age : 45
Местожителство : Drachten

Върнете се в началото Go down

Re: Плаша се Empty И аз не харесвам "биг/вип/брадър.

Писане  riddick Сря Апр 15, 2009 10:26 pm

В едно мое словоизлияние бях написал мнението си за някои ВИП-ове,на специално за Петя,която не живее в България и не знае ще повторя.
Полувината от тунеядците в "Къщата" са АБСОЛЮТНО НЕИЗВЕСТНИ личности.Никакви ВИП-ове не са.В България чуваме за първи път за тях.Божидара Бакалова е близначка на сестра си.Виждам я за сефте.Дачо е сложил рога на баща си и е мъж на жена си.Тодор Славков го изровиха от нафталина,но до сега не беше на фокус.Пипи е дъщеря на майка си и баща си,ама не сме чували нищо друго за нея.Мис България е "Господин/госпожица/за еаин ден" т.е.виждаме я за пръв и единствен път,после я забравяме/някой помни ли Мис България 2008 как се казва и как изглежда?/.
Ритнитопковеца от "Локомотив-София"е познат само на треньорския състав и на отбора си.Някакъв сърбин.Може да е готин,ама и аз се имам за готин,но не съм ВИП.
Останалите са известни,защото ги натрапват по медиите,но като личности или като професионалисти не са нищо особено.
Гала е коза/с извинение към животните/,която води идиотско предаване за полуидиоти,в което прелива от пусто в празно.
Милко е грозен,прост,незнам защо набеден за плйбой,селянин с колибарски манталитет,олигофрен,когото изтъпанчват на екрана наместо рекламна пауза.Той е популярен в средите на полуидиотите.Не виждам коя жена ще го хареса,а за мъж /когато се говори за мъже-Милко Калайджиев не е в списъка/????????
Ицо Хазарта-джудже без собствено име-набедена звезда,явно с връзки,човек който целува "мъж" за пари.
Дистарикати,като него,преди 10 години си плащаха, за да ползват тоалетната,за уточнение ще напиша, че тоалеъната в заведенията на баровците беше безплатна.
Андрей Слабаков е от моята кръвна група.Харесвам баща му,харесвам и него.Петър Слабаков е велик актьор/според мен/и е истински МЪЖ.Андрей,винаги е бил жеелезен,твърд,космат и истински син на Баща си но със собствен облик.Този човек е единственият,на когото се възхищавам.Дано да не се издъни.
"Мъченицата"на Кадафи-тази жена стана известна с това ,че е нарушил;а законита на една суверенна държава , и че е съдена за престъпленията си.Не се заблуждавайте-заразяването сус СПИН не е основното обвинение/просто така ни го представиха/.
Обвинението е-разврат,алкохол,и престъпна небрежност.
Не желая да навлизам в подробности около тази жена,но тя съвсем не е достойна дз се нарече ВИП.
Тези,които пропускам да не се сърдят,Ако искат да ги нарисувам,да ми пишат.
Ще завърша с Кошлуков.
О"Музо,е казал Омир.То не е личност,То не е БОКЛУК.
Това изчадие е набутано в една гледана медия за да увеличи своя рейтинг, и за да се каже "утре" ,че той е популярен.
Проследете кариерата на това лайно.
Като студент е репресиран от комунистите ,по негови думи за изказвне/виц/,а според официални документи за хомусексуализъм.Истината е някъде ТАМ.
Скатал казарма-подсъно;педераст-подсъдно;как отиде да учи В САЩ-невероятно.
След кусур години-последовател на Сакскобургготски,;после негов опонент.
Защо????
Сега е благотворител . С чии пари-на балъците,които пращат СМС

С чужда пита-да го духат бедните.
Лайното Кошлуков ,може да се прави на каквото си иска,но мен не може да ме излъже.
Петя,харесвам те.
Ако искаш пиши ми .
Много ще се радвам,ако ми кажеш как се превежда nik-nane а ти.

riddick

Брой мнения : 80
Join date : 26.03.2009

Върнете се в началото Go down

Re: Плаша се Empty Re: Плаша се

Писане  Hemels_Genot Сря Апр 15, 2009 9:24 am

Искате менение за политиците: Е аз въпреки, че не живея в България и че не обобрявам "Биг брадар" като предаване което следя само зарад техните клаузи и да се оверя в до скоро само лични съмнения, сега вече дори и докоментирана до колко нарътре в така нареченият български "Хай лайф" е достигнала глупоста.
Та гледаики това предаване ми направи огромно впечатление един факт, че наближават избори в България и как господин Кушлуков си направи наи ефтината и успешна предизборна кампания със тези си деиствия в парламента и така влезе в очите на народа ни като една светла личност която съчувства на народното страдание.
Но дали това е наистина така!?
Нещото което аз видях в тази ситуация беше че той отиде и изпроси от всички останали депотати по никои незнае още каква сума и дали тя въобще ще бъде преведена по сметкита на "Вип брадар" или не, но аз не видя и не чух какво допринесе той лично или ще се размине само със тази си един вид почивка там за един месец.
Та тези пари би могъл всеки един от останалите участници дори и без неговата помощ да ги поиска.
А и от друга страна те сега дават само за да се представят като милосърдни именно в навечерието на предстоящите им избори, но бъдете сигорни, че в момента когато изборите са факт тези пари ще дъдат взети обратно в троен или 4етворен размер заедно с лихвитеи то от всички вас които сте там и мълчаливо си плащате данаци и такси.
Hemels_Genot
Hemels_Genot

Брой мнения : 46
Join date : 06.04.2009
Age : 45
Местожителство : Drachten

Върнете се в началото Go down

Re: Плаша се Empty Re: Re: Плаша се

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите