Часът на Милен Цветков
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Може би,това е краят

3 posters

Go down

Може би,това е краят Empty Re: Може би,това е краят

Писане  viper21 Съб Апр 18, 2009 12:40 am

apropo Кобург Велчев sa6to ima mnogo dobri mneniq no toi mai pi6e samo v drugata sekciq
viper21
viper21

Брой мнения : 107
Join date : 03.02.2009

Върнете се в началото Go down

Може би,това е краят Empty Re: Може би,това е краят

Писане  viper21 Съб Апр 18, 2009 12:30 am

Hemels_Genot veroqtno i trima stigat ,dobre e da se po4ne ot nqkade ,no ima i strah,na tozi adres http://www.lovech.bg/EDemocracy/viewforum.php?f=1koito e ot moq roden grad 6te se uveri6 gledat 4etat i ne smeqt da pi6at,moqt deviz e I WANT TO BELIEVE ,vqrvam 4e 6te gi nakarame da slu6at tova koeto govorim,dale4 sam ot misalta 4e moga da upravq ne6to ,no i po vreme na500godi6noto robsvo sa se namerili istinski hora koito da budqt duhovete i sa uspeli trudno no sa uspeli ,6te uspeem pak az iskam moqta balgariq da e dobro mqsto za jiveene ako spazvame pravilata i zakonite kolkoto i lo6i da sa ,opitvam se da predam tova i na decata si ,za da imame hubava balgariq trqbva i li4en primer
viper21
viper21

Брой мнения : 107
Join date : 03.02.2009

Върнете се в началото Go down

Може би,това е краят Empty Re: Може би,това е краят

Писане  Hemels_Genot Пет Апр 17, 2009 10:08 am

Тъй като тук маи си пишем само ние тримата със riddick и viper21 аз започвам да си мисля, че България е от двама жители и един бежанец, а и не намирам друго обяснение за всичко което се случва там. Е сега няма да ви лъжа защото тук всичко е много по добре от там, но поне като покаже човек, че си знае правата и се базира върху дадени факти всичко си тръгвяа по реда по който трябва, а не се замазва ситуациата както например в България. А в България ще се стигне да подобна ситуация само едва тогава, когато народа който е останал (ако е останал изобщо) започне малко по малко да вярва повече във собствените си възможности и по-малко да се надява на неволята защото почти 50 години по време на кумонизама наистина е имало работа за всички и произведения продук се е дотирал в името на това да се подпомага народа, за да не му липсва нищо. Но след като се дотира вътрешния пазар каде се изнасяше, за да може да се компенсират тези дотации.
Също така спмнете си дори и факта, че по време на турско робство християнството е било забранено защото един човек без вяра тои няма воля, сега сравнете го със днешната ситуация в България и ми кажете този живот там не е ли някакъв вид "живот под парламетарно робство" (ако мога така да се изразя). Но в същото време тези мои думи не ги казвам с цел да подтикна всички да тръгнат със библия в рака и да претендират, че са религиозни, а нека само се поучим от точно 3 книги Библия (била тя детско издание), Конституцията на България и История на Булгария. Едва след това всеки човек ще може да отстоява своите права и да е сигорен в правотата на своите деиствия и намерения. Зщото едва когато една цел се базира върху правни, морални и историески факти тя се осъществява до 100 %.
Сега относно изучаването на чижд език още в първи клас аз бих казала следното (отново въз основа на личния ми опит)
Аз лично започнах изучаването на един втори език още в предучилищна възраст (естественно тои беще руски) в последсътвие, когато започнах училище заедно със мен в моя клас имаше и деца които едва в училище започнаха да учат този език, някои от тях бяха доста добри и аз имам все още връска със тях, но техното ниво на този език в момента е доста по ниско от моето (е аз не казвам, че това е най-голямото ми постижение или пък факт за гордост, но все пак си е нещо особено в страна като тази тук кадето съм сега, защото именно на базата на моите познания на руски език с комбинацията на българско поданство и офицялно живуща тук доста често припечелвам някое и друго евро като преводач пред различни институций).
И още ранното изучаване на чужд език само подпомага развитието на умствените способности на децата. Сега според мен въпроса опира до това: дали българските учители са способни да преподадат и обяснат един така труден и сух материал на учениците си по един приятен и достъпен начин.
Моят апел тук към родителите е: "Даите шанс на децата си за развитие"!
А към учителите е: "Да поиграм в час по......."!
Hemels_Genot
Hemels_Genot

Брой мнения : 46
Join date : 06.04.2009
Age : 45
Местожителство : Drachten

Върнете се в началото Go down

Може би,това е краят Empty Re: Може би,това е краят

Писане  viper21 Чет Апр 16, 2009 11:50 pm

vav v4era6noto predavane edin mlad 4ovek se opita da kaje za6to iska da si tarsi 6tastieto v 4ujbina ,i vse pove4e 6te sme kato nego,ne q vijdam balgariq sled 10godini,sega se opitvat da si osigorqt slujebna pobeda ,i ni go predstavqt kato na6a polza ,e tova ve4e e naglo ,samo tuk moje da se kandidatirat vsqkakvi idioti s edna edinstvena cel ,da kradat ,ama to mai ne ostana kakvo da se krade a i ne osaznavat 4e ne e kato predi 20g da ni ogradqt i da strelqt po nas samo da ne bqgame ,koi togava 6te im raboti v zavodite ,koi 6te vliza v magazinite ,ami samo s romite li 6te si kom6uluvat ,ebati perspektivata ,gotin avtomobil na 4eren pat sred talpa cigani.ama maloumnicite sa taka,to kato se zamislq bqha desidenti .demokrati .komunisti,ako utre slezat marsiqncite 6te se pi6at potomstveni marsiqnci,a sa si palni pomiqri moje da imat paei no sa si pomiqri
viper21
viper21

Брой мнения : 107
Join date : 03.02.2009

Върнете се в началото Go down

Може би,това е краят Empty Може би,това е краят

Писане  riddick Чет Апр 16, 2009 10:47 pm

С моя ограничен мозък ци мисля,че от средата на 80-те години ев ход програма осъщестена с държавен натиск за оварваряване и опростяване на младото поколение.Доводите ми се базират на учебния материал,който се поднася все по-сложно и неразбираемо.Още в първи клас учениците са принудени да учат чужд език,при това писмено и говоримо.Децата не са усвоили родния си език,а ги карат да усвоят друг,при това с различна графична система и произношение.Мозъкът на едно дете не е в състояние да обработи огромната информация,която се дава все по-неразбираемо.Детето "зацикля",внушават му че е тъпо,и в крайна сметка то се примирява с факта,че не разбира и го удря на "уволнение".
Целта на тази програма е създаването на лумпенпролетариат.Необразовани,дори тъпи,хора,които не притежават нищо.
Броят на пълнолетните с незавършено,дори основно,образование расте всяка година.Тези хора имат мечти и желания,и с ниския си интелект решават,че всичко е постижимо,ако откраднат,или продадат имота, получен в наследство от дядо.Крадци и богати наследници.Егати перспективата.
Мисълта ми е за втората категория.Първите- или в затвора,или при Всевишния.
Та ,богатите наследници продават това,което имат,купуват лъскава кола/защото, те гледат по филмите,че готините карат суперавтомобили,а на него само кола му липсва,за да е готин/за две-три години пропиляват парите и започват да си търсят работа,но тъй като нищо не могат и от нищо не разбират-се превръщат в евтина работна ръка.Доста евтина-дори подбиват цената на професионалистите.
Лошото е,че осъзнавайки своята посредственост,и борейки се с комплеките,те мачкат всички други.
Далаверата е,че простаците и тпанарите се управляват по-лесно.
Утре подължавам,защото ми се спи,а трябва да ходя на работа.
Няма да пропусна обаче,да благодаря на Петя за отговора.
Ангелче,ако можеш остани си там.Не ти трябва да се връщаш в България.Идвай тук само като турист.Обичай Родината си .но не живей в нея.Тук няма място за нормални хора.

riddick

Брой мнения : 80
Join date : 26.03.2009

Върнете се в началото Go down

Може би,това е краят Empty Re: Може би,това е краят

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите