Часът на Милен Цветков
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

За гостите в предаването

2 posters

Go down

За гостите в предаването Empty Re: За гостите в предаването

Писане  Hemels_Genot Вто Апр 21, 2009 11:07 am

Аз не бих казала че подпомагането на наркомани не лоша идея, а напротив с една подобна оздревителна програма се прави опит да се намали малко по малко престъпноста която и без помоща на тези заблудени "овчици" изпадащи често в апстинентни кризи е на доста високо ниво.
Нима не е вярно, че когато един наркоман изпадне в подобна криза е способен да направи дори и убиство, за да си набави необходимата доза? И ако сте съглани с мен кажете ми ако няма това фнансиране на порграми с които да им се помогне постепенно да се ткажат от порока си няма да ви е страх да пуснете децата си наулицата и ще бъдете ли спокоини, че те ще се върнат от училище живи и здрави? И до колко сте сигорни, че именно на вашите деца няма да се случи същото след време?
Аз имам още едно мнение по този въпрс, но него ще за пазя за себеси защото той може да се стори доста краино и най-вероятно ще бъда опреката от доста семеиства които са засегнти от този проблем.
Hemels_Genot
Hemels_Genot

Брой мнения : 46
Join date : 06.04.2009
Age : 45
Местожителство : Drachten

Върнете се в началото Go down

За гостите в предаването Empty За гостите в предаването

Писане  djvelkova Нед Апр 19, 2009 9:56 am

Гледах едно предаване в Часът на Милен Цветков , в което гост беше една наркоманка.Казва се Йорданка. Медалът винаги има две стране. Да бяхте я попитали защо на 33 години е в такова лошо здравословно състояние , или ако някакси и бяхте видяли ръцете.Тогава картината щеше да е съвсем друга. Докъде я докарахме ,да събираме пари за наркомани и да им помагаме с тях да си купуват наркотици. Доста дълго се опитвах да се свържа с Милен Цветков по време на предаването и да му кажа за какъв човек става дума, но така и не успях. Можехте да й предложите или да й помогнете да отиде да се лекува в някое специализирано заведение за наркомани. Това било най-доброто за нея, защото тя отказва да се лекува от тази зависимост от наркотиците.Възможно е вече да има и СПИН , което е често срещано сред наркоманите.Не се знае.

djvelkova

Брой мнения : 118
Join date : 19.04.2009

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите