Часът на Милен Цветков
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

за броя на депутатите

4 posters

Go down

за  броя  на депутатите Empty Re: за броя на депутатите

Писане  riddick Нед Апр 26, 2009 10:00 pm

Не е важен броят,а колко "ходят на работа".защото ако аз не отида на работа без основателна причина,губя от заплатата си а при рецидив-и самата работа.Така е по закон и според мен е правилно.Само че законът не важи за тези,които го пишат.
Ама чии представители са тия дерибеи в Парламента?Мои?Ваши?Или на своите спонсори?
От двадесет години чакам народния представител от Моя район/без значение от коя политическа сила е/ да събере своите избиратели и да ги попита какъв им е проблема,какво искат да се промени.Интересите на различните хора са различни и като пример ще посоча,че мен изобщо не ме касае дали ще има пристанище до моя жилищен блок,защото живея в София,ана тези от Варна не им пука дали Автомагистрала "Люлин" ще даде нови възможности за професионална реализация.
Не говоря за изкупната цена на тютюна,защото в Добрич не ги вълнува,а в Кърджали им е все едно колко струва житото.
Елементарната ми логика ми подсказвз,че всеки Депутат трябва да ЛОБИРА,за своя район,и да се намери консенсус,т.е. решение от което всички да са полудоволни на даден проблем.Става въпрос за решения , касаещи бита на данъкоплатеца.Фондаменталните закони са ни дадени от Моисей,а той ги е получил лично от Господ.Всъщност,като Го намесих, се сетих,че никъде не е упоменато за имунитет.Защо Народните представители да не могат да бъдат съдени или разследвани ?Бог е допуснал Синът му,да се яви на съд/впрочем Пилат Го е намерил за НЕВИНЕН/,а нашите депуттати са недосргаеми за собствните си закони.
Според мен не е проблем количеството,а в качството,защото ,както казва другря Маркс"количествените натрупвания водят до качествени изменения", а морала на Народните представители е със със съмнително качество.
Нямям нищо против те да са и 960 души,но да вършат работа в интерес на избирателите.
Иначе и един ни стига,само трябва да е диктатор, който мисли за народа,а не за наследниците си.
Законът е един . Всичко останало са интерпретации.

riddick

Брой мнения : 80
Join date : 26.03.2009

Върнете се в началото Go down

за  броя  на депутатите Empty Re: за броя на депутатите

Писане  Скорпион Чет Апр 23, 2009 11:56 am

Мисля, че ако депутатите бяха качествени, и 120 бр. щяха да са много за малка България, но понеже не са чак дотам читави, за това са 240. Да са ни живи и здрави, а и ние, за да си ги издържаме.

Скорпион

Брой мнения : 24
Join date : 05.03.2008

Върнете се в началото Go down

за  броя  на депутатите Empty Re: за броя на депутатите

Писане  viper21 Чет Апр 23, 2009 12:50 am

kolkoto pove4e nablijavat izborite ,tolkova pove4e si mislq dali ima smisal izob6to ot tqh ,i ima li smisal da se glasuva,a i divotiite s promqnata na izborniq zakon si osigoriha slujebna pobeda ,moje bi taka e i po dobre ,pone 6te se userat dokrai
viper21
viper21

Брой мнения : 107
Join date : 03.02.2009

Върнете се в началото Go down

за  броя  на депутатите Empty за броя на депутатите

Писане  djvelkova Сря Апр 22, 2009 10:00 pm

България е много малка , колкото един град в Америка. Той се управлява примерно от кмет 30-40 общински съветници. Значи това ни е нужно , за да се работи качествено и да не се краде толкова много.

djvelkova

Брой мнения : 118
Join date : 19.04.2009

Върнете се в началото Go down

за  броя  на депутатите Empty Re: за броя на депутатите

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите