Часът на Милен Цветков
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Поканете Илия Миланов сам, ще видите, че си струва !

3 posters

Go down

Поканете Илия Миланов сам, ще видите, че си струва ! Empty Re: Поканете Илия Миланов сам, ще видите, че си струва !

Писане  anti-eu.free.bg Пон Мар 17, 2008 11:54 pm

И да не забравите да поканите и Стивън Кинг Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
И той пише, даже го филмират Very Happy
Дори, малък бонус- ще ви разкаже за таласъми и телекинеза Very Happy Very Happy Very Happy
Пише го в книгите Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Лошото е, че той няма да разбере за поканата Rolling Eyes Very Happy Very Happy Very Happy

anti-eu.free.bg

Брой мнения : 56
Join date : 27.02.2008
Местожителство : Абсурдистан, София

Върнете се в началото Go down

Поканете Илия Миланов сам, ще видите, че си струва ! Empty има ли живот след смъртта

Писане  svetulka Пон Мар 17, 2008 11:26 pm

Прочетете книгата на Реймънд Мууди "Живот след живота"

svetulka

Брой мнения : 1
Join date : 17.03.2008

Върнете се в началото Go down

Поканете Илия Миланов сам, ще видите, че си струва ! Empty Поканете Илия Миланов сам, ще видите, че си струва !

Писане  weselata Пет Фев 29, 2008 11:45 am

Следя редовно предаването ви, и относно темата за живота след смъртта искам да ви препоръчам да поканите, обаче сам, понеже като каните повече хора и някакси става един тюрлюгювеч (не знам дали я написах правилно Smile), Илия Миланов. Той има интересни неща да разкаже за живота си. Чела съм негова книга и останах поразена. Много изцерения и чудеса са ставали както с него, така и с други хора чрез него. Това все пак е само препоръка Smile

weselata

Брой мнения : 2
Join date : 29.02.2008

Върнете се в началото Go down

Поканете Илия Миланов сам, ще видите, че си струва ! Empty Re: Поканете Илия Миланов сам, ще видите, че си струва !

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите