Часът на Милен Цветков
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Възпитанието

4 posters

Go down

Възпитанието Empty Re: Възпитанието

Писане  lyusy Нед Мар 02, 2008 11:55 am

Миленчо ми идва в повече.

lyusy

Брой мнения : 15
Join date : 29.02.2008
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Възпитанието Empty Re: Възпитанието

Писане  staneva Съб Мар 01, 2008 8:45 pm

lyusy написа:Искам да се обърна към предаването и водещия с молба когато по телефона се обаждат откровени лумпени, простаци, да се прекъсва веднага връзката. Недопустимо е към водещия да се обръщат на ти или на Миленчо. Не сматам, че ще бъде излишно от екрана на медията да се напомня на българския зрител, че освен елементарна техническа грамотност е необходимо да притежава и елементарно възпитание.
Е да ама,те всички си го чувстват като "свой" и затова така му викат Миленчо.Галеничко.
Razz
staneva
staneva

Брой мнения : 29
Join date : 26.02.2008
Age : 35
Местожителство : Варна

Върнете се в началото Go down

Възпитанието Empty Re: Възпитанието

Писане  rapid Съб Мар 01, 2008 9:31 am

Според мен пък това, че някой говори на ТИ на бай Милен е хубаво. Смисъл няма сцепление и надменност между зрител и водещ.. А и Миленчо предразполага зрителя да не му говори на Вие, поне с такова впечатление съм останал.
Аз например не бих могъл спокойно и ясно да си изложа мнението, ако в главата ми се върти притеснение как говоря, на кого го говоря и кой ме слуша.. Задушевната обстановка си е най Wink
rapid
rapid

Брой мнения : 10
Join date : 27.02.2008
Age : 35
Местожителство : Казанлък/София

http://www.myspace.com/rapidspeak

Върнете се в началото Go down

Възпитанието Empty Re: Възпитанието

Писане  robinhood Съб Мар 01, 2008 12:23 am

lyusy написа:Искам да се обърна към предаването и водещия с молба когато по телефона се обаждат откровени лумпени, простаци, да се прекъсва веднага връзката. Недопустимо е към водещия да се обръщат на ти или на Миленчо. Не сматам, че ще бъде излишно от екрана на медията да се напомня на българския зрител, че освен елементарна техническа грамотност е необходимо да притежава и елементарно възпитание.
Защо да се прекъсват?!?! Аз пък мисля да се оставят, не за друго, а за да могат хората да се посмеят малко и да не забравят какви НЕ ТРЯБВА да бъдат. Smile
robinhood
robinhood

Брой мнения : 55
Join date : 26.02.2008
Местожителство : Canada

Върнете се в началото Go down

Възпитанието Empty Възпитанието

Писане  lyusy Съб Мар 01, 2008 12:14 am

Искам да се обърна към предаването и водещия с молба когато по телефона се обаждат откровени лумпени, простаци, да се прекъсва веднага връзката. Недопустимо е към водещия да се обръщат на ти или на Миленчо. Не сматам, че ще бъде излишно от екрана на медията да се напомня на българския зрител, че освен елементарна техническа грамотност е необходимо да притежава и елементарно възпитание.

lyusy

Брой мнения : 15
Join date : 29.02.2008
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Възпитанието Empty Re: Възпитанието

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите