Часът на Милен Цветков
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Никога отново комунизъм

2 posters

Go down

Никога  отново  комунизъм Empty Никога отново комунизъм

Писане  djvelkova Съб Май 23, 2009 7:09 pm

djvelkova (23.05.2009 г. / 19:05ч.)
Никога не бих гласувала за комунистите. Толкова хора са избили без съд и присъда , интелигенцията , духовниците. Няма да забравя лагерите им , там са се отнасяли с хората като с животни. Даже с животните никой не се отнася така.Те са по- лоши от Хитлер и Сталин. Колко църкви и манастири са опожарили. Питай ги защо? Безумци. Сега го правят същото избиват ни бавно и полека от стрес, напрежение, глад и мизерия. Комунизмът е като фашизма - робство. Не искам да ме мачкат и тъпчат и да се отнасят с мен като с нищожна твар. Имам си дстойнство и затова никога няма да гласувам на БСП. Прогониха децата ни от България. Нищо хубаво не съм видяла от тях през целия си съзнателен живот. Защо Румъния,Македония,Сърбия , че дори една Албания са много по- добре от нас във всяко отношение, а ние сме на дъното. Тяхните политици сигурно също крадат, но вероятно не са толкова алчни ,щом има и за народа . Най- вече не уважавам комунистите за това, че са продажници и доброволно дадоха на ДПС да управлява България. Това е едно от най - големите им престъпления , като прибавим и геноцида срещу народа , мога да кажа , че ги смятам за изверги и престъпници.

djvelkova

Брой мнения : 118
Join date : 19.04.2009

Върнете се в началото Go down

Никога  отново  комунизъм Empty Re: Никога отново комунизъм

Писане  viper21 Пон Май 25, 2009 4:51 pm

na tezi hora ,ako moje da se narekat taka ,trqbva6e da im izzemat imu6testvoto i da gi pratqt v zatvora voveki ,dokato gi ima nqma da ima balgariq ta g.dimitrov na tri pati e iskal da sme republika NA SSSR ,T.E DA NQMA DARJAVA BALGARIQ
viper21
viper21

Брой мнения : 107
Join date : 03.02.2009

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите