Часът на Милен Цветков
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Яне Янев и Нестор Несторов

2 posters

Go down

Яне Янев и Нестор Несторов Empty Re: Яне Янев и Нестор Несторов

Писане  riddick Пет Май 29, 2009 6:51 pm

Типично в мой стил бях написал дълъг отговор,но незнайно защо компютъра ми се рестартира когато се опитах да го изпратя.Аз обаче съм тъп и упорит и ще напиша основното.И едните и другите са маскари.
В политическото пространство има нови лица,но няма нови личности.Всички ,които ни се блещят от малкия екран и твърдят ,че са нови и различни,всъщност са пионки и скъпоплатени актьори.Всички следват Тънката Червена Линия на БКП.

riddick

Брой мнения : 80
Join date : 26.03.2009

Върнете се в началото Go down

Яне Янев и Нестор Несторов Empty Яне Янев и Нестор Несторов

Писане  Кобург Велчев Чет Май 28, 2009 5:36 pm

Яне Янев и Нестор Несторов
Защо Яне Янев подкрепя прокурора Нестор Несторов за Бюрото за СРС-тата ?? Бил го одобрил…. Преди години около Нестор Несторов имаше скандали за корупция. НЕ БЕЗ основание !!
В околностите на София НЕСТОРОВ има цял замък, построен с пари не от заплата. Дори Белгийските му наематели се изнесоха оттам, за да не бъдат свързвани с мафиотските му действия - като прокурор и главен прикривател.
ЗАЩО ?? ДАНС му била дала документ. Че какво е ДАНС сега ?? Новата НКВД, или ДС - комунистически инструмент. За 2 години - никакви резултати ….

Кобург Велчев

Брой мнения : 119
Join date : 23.04.2008

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите