Часът на Милен Цветков
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Поп-фолк в петък вечер!!!

+12
amebolirium
vesito
borqna erinina
MILEN1
Hercito
nat
robinhood
hotlips13
sasharasha
staneva
lee
biri2
16 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Поп-фолк в петък вечер!!! Empty До всички вас

Писане  Dessislava1234 Сря Апр 15, 2009 12:56 am

Обръщам се до всички участници във форума! Група самотни майки са организирали петиция за промяна за закона на детето! Нека нашите деца да имат равни права , като техните връстници в Европа! Трябва да съберем 5000 подписа , за да можем да внесем проекто закона в парламента ! МОЛЯ НЕ НИ ПОДМИНАВАЙТЕ С ЛЕКА РЪКА Можете да се подпишете тук http://bgpetition.com/petitsia_za_nashite_detsa/index.html Благодарим ви!!!!!!!!

Dessislava1234

Брой мнения : 3
Join date : 27.03.2009

Върнете се в началото Go down

Поп-фолк в петък вечер!!! Empty Ти ми отвори очите!

Писане  biri2 Пон Мар 17, 2008 3:30 pm

[quote="veneto"]Pop folk v petuk ve4er na tova mu se kazva petuk ve4er.V petuk mladite xodqt na diskoteka a ako ima predavane koeto da ni zabavlqva zashto ni e diskoteka Question Question Question Az sprqx da xodq po diskoteki otkakto zapo4na Shouto na 4asa na Milen Cvetkov Very Happy Very Happy Very Happy Pishete mi ako ne ste na moto mnenie a ako ste oshte po dobre. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy[/quote

Сега разбирам защо М.Цветков и екипа му са направили вечер на таланта!За да спрат младите от дискотека в петък!Аз имам идея и за другите дни от седмицата(без събота и неделя)!В четвъртък „Милен и Кандидатките”,вместо на дискотека всички в студиото при Милен!Шоуто е гарантирано!В сряда,за да сме демократични към малцинствата пускаме „Милен и Кандидатите”,гейчета в България колкото искаш и успеха на предаването е сигурен!Във вторник „Клуб Самотни сърца”!Малко сантиментално,но човек има нужда и от това!Забравих най-важното!SMS гласуване!За всеки участник гласуваме със SMS и най-добрите участват в предаването в понеделник!Може да го кръстим "Simply The Best"!Така затваряме цикъла и никой не ходи на дискотека през седмицата!Разбира се и името на предаването трябва да се смени("Часът на Милен Цветков"не е атрактивно)!Може да го кръстим "КЕН ЛИ"!Тук може да има проблеми с авторските права,затова приемам и ваши предложения!Който иска да стане кръстник на предаването,да пише!

P.S.
Не е важно какво се случва в държавата ни!Нито какво се случва с живота ни!Важното е да гледаме талантите около нас и да ги подкрепяме с цялото си сърце(ако може с SMS още по-добре)!
biri2
biri2

Брой мнения : 14
Join date : 26.02.2008

http://www.cska.bg

Върнете се в началото Go down

Поп-фолк в петък вечер!!! Empty Re: Поп-фолк в петък вечер!!!

Писане  veneto Съб Мар 15, 2008 3:50 am

Pop folk v petuk ve4er na tova mu se kazva petuk ve4er.V petuk mladite xodqt na diskoteka a ako ima predavane koeto da ni zabavlqva zashto ni e diskoteka Question Question Question Az sprqx da xodq po diskoteki otkakto zapo4na Shouto na 4asa na Milen Cvetkov Very Happy Very Happy Very Happy Pishete mi ako ne ste na moto mnenie a ako ste oshte po dobre. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
veneto
veneto

Брой мнения : 10
Join date : 29.02.2008

Върнете се в началото Go down

Поп-фолк в петък вечер!!! Empty Re: Поп-фолк в петък вечер!!!

Писане  ММК Съб Мар 01, 2008 10:44 pm

Аз съм ЗА самодейните изяви на българите в петък в шоуто.Наплива явно е огромен като виждам по колко много хора се явяват в предаване.Всеки си мисли,че умее да прави нещо,че е забавен,че се харесва околните.Ами да - на мен лично ми е много забавно.
ММК
ММК

Брой мнения : 2
Join date : 01.03.2008

Върнете се в началото Go down

Поп-фолк в петък вечер!!! Empty Re: Поп-фолк в петък вечер!!!

Писане  bvlgari Пет Фев 29, 2008 8:08 pm

Мисля си,че Милен Цветков с петъчното си предаване иска да провери колко са лудналите в България.Аз самата се удивлявам колко желаещи има да покажат и аз не знам какво!!!!!! Shocked
bvlgari
bvlgari

Брой мнения : 15
Join date : 29.02.2008

Върнете се в началото Go down

Поп-фолк в петък вечер!!! Empty Re: Поп-фолк в петък вечер!!!

Писане  amebolirium Чет Фев 28, 2008 3:14 pm

Hercito написа:еми така е аз поне като млад човек ми писна всеки ден когато пусна телевизора да ми говорат само кой бил ограбен .. кой бил болен .. кой умрял .. еми всеки ден това ... то това те натоварва повече в ежедневието .. вместо да ни помага ..всички хора си имат проблеми няма как.. но просто трябва да се избягва такива разговори и теми .. Smile трябва да има повече разпускащи предаваня според мен .. !!! Smile
То ние защото само разпускаме, затова сме такъв заспал народ с убити сетива и промити мозъци.
Ако беше инак, отдавна нямаше да ни управлява Светата Троица Arrow

amebolirium

Брой мнения : 23
Join date : 26.02.2008

Върнете се в началото Go down

Поп-фолк в петък вечер!!! Empty Re: Поп-фолк в петък вечер!!!

Писане  biri2 Чет Фев 28, 2008 2:06 pm

vesito написа:kvo samo"pop folk " ta "pop folk" ne samo pop folk peqt a i ne samo peqt.4algajiite bili tupi,a kato ste tolkova ostri kolko e trugno da ne gledate?
В петък не гледам "Часът на Милен Цветков"Гледам "Вярно с оригинала".Не желая чалга в моя живот!


Последната промяна е направена от biri2 на Пон Мар 03, 2008 1:06 am; мнението е било променяно общо 1 път
biri2
biri2

Брой мнения : 14
Join date : 26.02.2008

http://www.cska.bg

Върнете се в началото Go down

Поп-фолк в петък вечер!!! Empty Re: Поп-фолк в петък вечер!!!

Писане  biri2 Чет Фев 28, 2008 2:00 pm

vesito написа:
biri2 написа:Гледам редовно "Часът на Милен Цветков",но не и в петък вечер.Това което се случва тогава просто ме отвращава.Много простотия и тъпотия на едно място(с една дума поп-фолк в пълна сила)!Ще ми се да се върне стария формат!Любопитен съм да разбера и вашите мнения.Благодаря!
oooooo vie pa s taq 4alga.az puk samo tva slu6am i me drazni postoqnno navsqkude da q pluete.kvo vi pre4i.nz za kvo vi e qd tolkova 4e postoqnno q obsujdate.qd vi e 4e e nai slu6ano li?kuv vi e problema?prosto ne si puskaite 4alga kanalite i tolkova ima li izob6to nujda da q psuvate?prosto ne q komentiraite.i az ne slu6am metal no nito go komentiram nito obijdam.puk posle 4algajiite bili tupi-da be.po tupi sa tiq koito slu6at ne6to koeto ne xaresvat za da go pluqt.po umno mi se vijda izob6to da ne go slu6ate.az ne slu6am dance i na si puskam mtv.tolkova e prosto
Тук не става въпрос за поп-фолк като стил музика,а за чалга в "журналистиката"!Ако съм те издразнил с израза поп-фолк чети го като художествена самодейност.Ето вече 1/5 от това прекрасно предаване е превзето от самодейци.Очаквайте още.Докато живота ни се превърне в поп-фолк.Аз просто си искам стария формат.


Последната промяна е направена от biri2 на Пон Мар 03, 2008 1:06 am; мнението е било променяно общо 1 път
biri2
biri2

Брой мнения : 14
Join date : 26.02.2008

http://www.cska.bg

Върнете се в началото Go down

Поп-фолк в петък вечер!!! Empty Re: Поп-фолк в петък вечер!!!

Писане  vesito Чет Фев 28, 2008 1:40 pm

kvo samo"pop folk " ta "pop folk" ne samo pop folk peqt a i ne samo peqt.4algajiite bili tupi,a kato ste tolkova ostri kolko e trugno da ne gledate?
vesito
vesito

Брой мнения : 40
Join date : 28.02.2008
Age : 36

Върнете се в началото Go down

Поп-фолк в петък вечер!!! Empty Re: Поп-фолк в петък вечер!!!

Писане  vesito Чет Фев 28, 2008 12:55 pm

biri2 написа:Гледам редовно "Часът на Милен Цветков",но не и в петък вечер.Това което се случва тогава просто ме отвращава.Много простотия и тъпотия на едно място(с една дума поп-фолк в пълна сила)!Ще ми се да се върне стария формат!Любопитен съм да разбера и вашите мнения.Благодаря!
oooooo vie pa s taq 4alga.az puk samo tva slu6am i me drazni postoqnno navsqkude da q pluete.kvo vi pre4i.nz za kvo vi e qd tolkova 4e postoqnno q obsujdate.qd vi e 4e e nai slu6ano li?kuv vi e problema?prosto ne si puskaite 4alga kanalite i tolkova ima li izob6to nujda da q psuvate?prosto ne q komentiraite.i az ne slu6am metal no nito go komentiram nito obijdam.puk posle 4algajiite bili tupi-da be.po tupi sa tiq koito slu6at ne6to koeto ne xaresvat za da go pluqt.po umno mi se vijda izob6to da ne go slu6ate.az ne slu6am dance i na si puskam mtv.tolkova e prosto
vesito
vesito

Брой мнения : 40
Join date : 28.02.2008
Age : 36

Върнете се в началото Go down

Поп-фолк в петък вечер!!! Empty Re: Поп-фолк в петък вечер!!!

Писане  borqna erinina Чет Фев 28, 2008 10:19 am

харесва ми предаването в петък вечер
borqna erinina
borqna erinina

Брой мнения : 17
Join date : 28.02.2008
Местожителство : перник

Върнете се в началото Go down

Поп-фолк в петък вечер!!! Empty Re: Поп-фолк в петък вечер!!!

Писане  MILEN1 Вто Фев 26, 2008 9:38 pm

bounce Привет на всички участници в този нов Форум! Very Happy
Може би ще е добре да остане забавното предаване,но да се потърси друг формат.Сегашният и на мен не ми харесва!Гледам всички други предавания ,без петъчното.Някак си безинтересно и тъпо ми се вижда.
По другия въпрос за това,което се показва ,особено по новините на всички телевизии : АМАН от такива новини!!! ШОК И УЖАС!!! affraid Пускаме например вечерните новини на някоя от трите "големи" ефирни телевизии.И се започва: убит е някой си мафиот с прякор "Куката" ---друг такъв е разпитван в съда---някой си бил залян с киселина---в съда се гледа делото на Топлото и той какво бил казал на подскачащите покрай него журналисти...Следват катастрофите... с колко ще ни вдигат тока ,водата ,данъците и т.н. Продължават с военните действия в Ирак,Афганистан и не знам си кой ...стан.Атентати ,убийства... И ако случайно ,не дай си боже се промъкне някоя добра новина, тя се съобщава между другото,мимоходом и за нея се отделя минимално време! scratch
Ето това е ужасното и отблъскващото в нашенските новинарски емисии...! No
Съгласен съм ,че обществеността трябва да се информира и за тези неща,но в нормалните телевизии за това се отделя време за специализирани предавания: Криминални хроники,Съдебна хроника и т.н. Който има интерес ,нека да ги гледа! А така се обременяват всички.За да не пропусна някоя важна за мен новина,съм длъжен да изгледам всичките тези неща.И да сменя канала,другите новини са същите.
Според мен така се притъпява чувствителността на обществото към подобни теми, то свиква с тях,те стават ежедневие и почваме да ги смятаме за нормални явления,за неотменима част от живота.
Имам възможност да гледам чрез сателит/ 24 сателита/ хиляди чужди телевизии и техните новини.Такова стълпотворение на негативни новини не съм виждал. За това си има специализирани новинарски канали като CNN,Euronews,BBC World,Sky News,руския канал "ВЕСТИ" и т.н.
MILEN1
MILEN1

Брой мнения : 8
Join date : 26.02.2008

Върнете се в началото Go down

Поп-фолк в петък вечер!!! Empty Re: Поп-фолк в петък вечер!!!

Писане  robinhood Вто Фев 26, 2008 8:29 pm

Един въпрос към Hercito,

Мислиш ли, че като избягаш от ежедневието си и от новини от сорта на - кой кого убил, кой кого ограбил и т.н. живота ти ще стане по-добър? Не смяташ ли, че ще е по-добре ако такива новини не съществуват, или по-точно те да са съвсем малко? И не е ли по-добре ако хората започнат да имат една нетърпимост към подобни неща и да се опитат да променят нещо за да живеят по-добре? Едно време баща ми ми е казвал -"Сине, човекът е като тока - гледа да мине по най-малкото съпротивление". Така е и при хората - никой няма да ти даде спокойствието и свободата ей така -даром. Прекалено много и прекалено силни станаха бандитите в България (употребявам думата България, а не "тая страна" или "тая държава" както повечето българи, странно защо ли, може би защото все още чувствам България като нашата страна, а не като нещо друго) за да се откажат от кинтите, които ги взимат с далавери, а не с труд.
robinhood
robinhood

Брой мнения : 55
Join date : 26.02.2008
Местожителство : Canada

Върнете се в началото Go down

Поп-фолк в петък вечер!!! Empty Re: Поп-фолк в петък вечер!!!

Писане  Hercito Вто Фев 26, 2008 8:23 pm

еми прав е бил човека .. то няма празници няма нищо само такива работи се говорат.. то за това хората са толкова напрегнати .. всички станаха злобни вече с гадните погледни .. няма я вече хубавата усмивка при хората.. Smile
Hercito
Hercito

Брой мнения : 18
Join date : 26.02.2008
Age : 33
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Поп-фолк в петък вечер!!! Empty Re: Поп-фолк в петък вечер!!!

Писане  nat Вто Фев 26, 2008 8:17 pm

това ми напомня на изказването на един ......който преди време каза нещо от рода на какво ми говорите за загинали български военни ,коледа е
nat
nat

Брой мнения : 16
Join date : 26.02.2008

Върнете се в началото Go down

Поп-фолк в петък вечер!!! Empty Re: Поп-фолк в петък вечер!!!

Писане  Hercito Вто Фев 26, 2008 8:10 pm

еми така е аз поне като млад човек ми писна всеки ден когато пусна телевизора да ми говорат само кой бил ограбен .. кой бил болен .. кой умрял .. еми всеки ден това ... то това те натоварва повече в ежедневието .. вместо да ни помага ..всички хора си имат проблеми няма как.. но просто трябва да се избягва такива разговори и теми .. Smile трябва да има повече разпускащи предаваня според мен .. !!! Smile
Hercito
Hercito

Брой мнения : 18
Join date : 26.02.2008
Age : 33
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Поп-фолк в петък вечер!!! Empty Re: Поп-фолк в петък вечер!!!

Писане  nat Вто Фев 26, 2008 8:04 pm

точно, май това е била идеята , да е по-разтоварващо
nat
nat

Брой мнения : 16
Join date : 26.02.2008

Върнете се в началото Go down

Поп-фолк в петък вечер!!! Empty Re: Поп-фолк в петък вечер!!!

Писане  nat Вто Фев 26, 2008 8:02 pm

така е , и в предаването често се обаждат хора, които не го харесват и държат да го кажат
то критика - добре, ама си има едни хора, които просто искат да недоволстват от нещо
nat
nat

Брой мнения : 16
Join date : 26.02.2008

Върнете се в началото Go down

Поп-фолк в петък вечер!!! Empty Re: Поп-фолк в петък вечер!!!

Писане  Hercito Вто Фев 26, 2008 8:01 pm

хората са решили просто да го направят това в петак за разтоварване на хората.. забава да има .. не да ни занимават с едно и също кой умрял .. кой болен бил .. трябва да се разпуска по някога не мислите ли ? ... Smile особено в тези тудни времена в момента само това ни остана.. ако спреме да се забавляваме и да разпускаме край с нас Smile..


Последната промяна е направена от Hercito на Вто Фев 26, 2008 8:03 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Hercito
Hercito

Брой мнения : 18
Join date : 26.02.2008
Age : 33
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Поп-фолк в петък вечер!!! Empty Re: Поп-фолк в петък вечер!!!

Писане  hotlips13 Вто Фев 26, 2008 7:58 pm

Ние точно това казваме, че не го гледаме.
hotlips13
hotlips13

Брой мнения : 8
Join date : 26.02.2008
Местожителство : Плевен

Върнете се в началото Go down

Поп-фолк в петък вечер!!! Empty Re: Поп-фолк в петък вечер!!!

Писане  nat Вто Фев 26, 2008 7:52 pm

ми като не ви харесва шоуто в петък , не го гледайте , програми много
nat
nat

Брой мнения : 16
Join date : 26.02.2008

Върнете се в началото Go down

Поп-фолк в петък вечер!!! Empty Благодарности към Шоуто на ЧМЦ!

Писане  robinhood Вто Фев 26, 2008 7:35 pm

Искаме да благодарим на Шоуто на ЧМЦ, както и на предаванията от подобен формат, даващи възможност за изява на "хората с възможности". Тъй като живеем в чужбина, но бихме желали да се приберем и да живеем в България, тези предавания ни дадоха идея за един проспериращ бизнес и по-точно, мислим да открием няколко психиатрични заведения. Достатъчно е само хората, които участват в такива предавания да са ни клиенти. Васил Божков ще е бедняк в сравнение с нас. Wink
п.с. Все пак искаме да кажем, че Милен Цветков и екипът му са невероятни професионалисти и неговото предаване е едно от любимите ни.
robinhood
robinhood

Брой мнения : 55
Join date : 26.02.2008
Местожителство : Canada

Върнете се в началото Go down

Поп-фолк в петък вечер!!! Empty Re: Поп-фолк в петък вечер!!!

Писане  hotlips13 Вто Фев 26, 2008 7:21 pm

И аз нямям нерви да издържа петъчните "идиоти". Защо не върнете стария формат на предаването и не отпаднат "талантите"?
hotlips13
hotlips13

Брой мнения : 8
Join date : 26.02.2008
Местожителство : Плевен

Върнете се в началото Go down

Поп-фолк в петък вечер!!! Empty Re: Поп-фолк в петък вечер!!!

Писане  staneva Вто Фев 26, 2008 7:18 pm

sasharasha написа:Според мен, водещият дава възможност на обкиновения българин да се изяви. Това е лицето на България.
Ама нещо много просташко това лице бе.Особенно последната която беше водеща Rolling Eyes меко казано думи намам
staneva
staneva

Брой мнения : 29
Join date : 26.02.2008
Age : 35
Местожителство : Варна

Върнете се в началото Go down

Поп-фолк в петък вечер!!! Empty петък

Писане  sasharasha Вто Фев 26, 2008 7:17 pm

Според мен, водещият дава възможност на обкиновения българин да се изяви. Това е лицето на България.
sasharasha
sasharasha

Брой мнения : 6
Join date : 26.02.2008

Върнете се в началото Go down

Поп-фолк в петък вечер!!! Empty Re: Поп-фолк в петък вечер!!!

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите