Часът на Милен Цветков
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

И на мен ми писна...

Go down

И на мен ми писна... Empty И на мен ми писна...

Писане  ekaart Сря Мар 05, 2008 8:07 pm

...от поредните рекламни идиотизми! Знам, че М. Цветков не определя рекламното политика на НТВ, А САМО Е ЗАДЪЛЖЕН ДА ОБЯВЯВА РЕКЛАМИТЕ, знам, че от реклами и чрез тъпи тв игри се хрантутят телевизиите, по-точно - богатеят собствениците им, но искам да го попитам - той би ли ПОПИТАЛ тези, които ни "веселят" с рекламния си бизнес - нямат ли срам от нещастието на хората, чиито роднини и близки ЖИВИ СЕ ИЗПЕКОХА като в пещ на фашистки концлагер? Нали е обявен НАЦИОНАЛЕН ТРАУР!?!? С "мобифоннотео кученце", уригващи се изроди - пиейки безалкохолно, анонимен гнусар - храчейки кръв и зъб, с това ли ще почетем паметта на нещастниците, не имали "късмет" да продължат да вегетират в скапаната ни "мила родина"? Е, на това му се вика - НЕОФАШИЗЪМ! Висша проява на ФАШИЗЪМ от страна на управляващите! Нима не е фашизъм да дадеш десетки милиони за "свободата" на бандитите от Бенгази, да строшиш четири милиона за "специална" писта за мотокрос и още много подобни дивотии, а да не искаш да създадеш нормални човешки условия за народа си...
...Изказвам искрените си съболезнования на роднините и близките на загиналите във влака-убиец за сполетялото ги трагично нещастие...

Евгени Андреев

ekaart

Брой мнения : 1
Join date : 05.03.2008

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите