Часът на Милен Цветков
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ура, спряха го!

+2
viper21
scandalna
6 posters

Go down

Ура, спряха го! Empty Re: Ура, спряха го!

Писане  riddick Нед Май 31, 2009 1:55 pm

Когато човек има мнение,било то и грешно за другите,го изразява.Когато иска мнението му да бъде чуто,е принуден да скандализира останалите.Ако обидиш някого можеш да си сигурен,че ще ти обърне внимание.
Много хора в този форум изказват ценни мнения,но понеже не ругаят и не псуват,остават без отговор.
Аз си позволих да нагрубя някои хора,и веднага ми обърнаха внимание.Сега съм сигурен,че поне те ще прочетат написаното.
Може би горенаписаното не обяснява понякога арогантното отношение на Милен Цветков,но скандалното и дразнещо поведение винаги привлича внимание,а предаването се нуждаеше от зрителски интерес.
Времето за излъчването му ограничаваше публиката.В 17 и 30 ч. пред малкия екран са само чиновници,пенсионери и безработни.В частния сектор работното време свършва след 18 ч.Нужен е конфликт за да накара работника да гледа предаването дори и на запис.
Искам да поясня,че под работник не визирам само хамали и общаци.Служителят в офиса на частна фирма също е работник,търговецът на сергия или щанд/друга дума за сергия/също е работник.
Темите на предаването са видимо незлободневни,но не са маловажни.
Проблемът с инсулина и диабетиците.Погледнато отгоре това е незначителен и дори маловажен проблем за тези,които не са се сблъсквали с него.За щастие аз не съм се сблъсквал с точно този въпрос,но съчувствам на хората,които са.
Липсата на инсулин за диабетиците е проблем за цялото семейство на болния.Да гледаш как твой близък страда и да знаеш,че си безсилен да му помогнеш е страшна мъка.
Милен Цветков направи предаване за тези хора.Покани болни,техни близки ,лекари и представители на здравната каса.Оказа се че законово всички са прави,само че болните страдат,лекарите не могат да помогнат,а служителите от Здравната каса получават заплати за да упражняват наложения от Държавата геноцид.
Проблемът с насилието в Училище.Може би само в това предаване се каза,че тези,които в момента са ученици утре ще нахлуят в Живота напълно неподготвени и са бъдеща тежест,а не опора на обществото.
Днешните младежи са утрешните работници и управляващи.В момента тяхната култура и образование са без значение за нас,но в бъдеще,когато ние няма да зависим само от себе си ще зависим от тях.Подрастващото поколение ще се грижи за нас така както ние го научим.
Ефирът на всички телевизии се пълни с Ясновидци,гадатели,астролози,лечители и всякакви шарлатани и измамници.Милен Цветков им даде възможност да докажат способностите си.
Повечето хора си мислят,че незаконната сеч и бракониерството са малък проблем,но това не е така.Биологичното равновесие не трябва да се нарушава,а това,че в предаването показаха отговорни служители,които взимат заплата,и рушвети за да си затварят очите не е маловажно.
Що се отнася до Юлиан Вучков/в друга тема беше засегнат въпроса за неговата и моята вменяемост/ще напиша следното:
Д-р Вучков е изключително интелигентен човек.Доста емоционален,но с риск да се повторя ще напиша,че това е начин да привлечеш внимание.Критиката му е остра ,но доста точна.
Оборете неговата теза,че в България няма опозиция.Оборете мисълта му,че народа е опростял и профанизиран от Властимащите.
В заключение ще си пробвам хумора върху Кингладзе.
За разлика от теб,аз не знам как мислят евнусите.

riddick

Брой мнения : 80
Join date : 26.03.2009

Върнете се в началото Go down

Ура, спряха го! Empty Re: Ура, спряха го!

Писане  kinkladdze Съб Май 30, 2009 4:11 pm

АЗ пак не чух нищо конкретно,и ще пропусна детските коментарчета(поработи върху хумора си).
Аз съм тук за да изразя недоволството(вече изразявам задоволството ) си,че по националната телевизия врвят подобни предавания,вместо да се даде възможност на някое друго по-читаво,а и най-малкото изразявам мнението си и не съдя твоето(което ти не правиш).ДА мнението ми е че не ми харесва и казвам защо(аз даже конкретно личноста на Милен Цветков критикувам),а ти в качеството си на човек който го харесва ,не каза един довод по случай(но пък използва обилно посредствен хумор и ядливи забележки относно мен).Интересно ми е просто кое му е хубавото?

kinkladdze

Брой мнения : 11
Join date : 17.05.2009

Върнете се в началото Go down

Ура, спряха го! Empty Re: Ура, спряха го!

Писане  riddick Пет Май 29, 2009 7:54 pm

Започвам да си меря приказките.
Първо,тази простотия с Мис България ми писна.Защо само около нея се въртите.Толкова коментирана личност няма.Не мислите ли,че скандалите около нея са по сценарий?
Второ,повечето репортери са абсолютни досадници,и за да се отървеш от тях понякога се налага да проявиш агресия.
Трето,като не ти харесва предаването,защо не си пуснеш Грузинска телевизия и да сравняваш мустаците на тамошните кандидатки за Мис.
Последна реплика по темата-ебати и безмислената тема.
Аз като не харесвам нещо,не се занимавам с него и не го коментирам.
Лумпените се радват,че са спрели предаването,за да се насладят на сериалите.Това е тяхно право,и задължение-да се радват на кухите сериали.
Добре,че има форуми,иначе някои хора ще загинат.

riddick

Брой мнения : 80
Join date : 26.03.2009

Върнете се в началото Go down

Ура, спряха го! Empty Re: Ура, спряха го!

Писане  kinkladdze Пет Май 29, 2009 4:04 pm

Какво стана?АЗ чакам реплика по темата!Smile

kinkladdze

Брой мнения : 11
Join date : 17.05.2009

Върнете се в началото Go down

Ура, спряха го! Empty Re: Ура, спряха го!

Писане  kinkladdze Пон Май 25, 2009 2:24 am

Да допълня,riddick ли си какъв си,мери си приказките.няма нужда да гледаме кокло си смел,във форумите всички са смели...А какви са твойте доводи,че нещо не ги видях....и ли и ти си поредния смешник който получава гласност само по форумите.Ех дееба добре че ги има тези форуми иначе някои хора ще загинат.

kinkladdze

Брой мнения : 11
Join date : 17.05.2009

Върнете се в началото Go down

Ура, спряха го! Empty Re: Ура, спряха го!

Писане  kinkladdze Нед Май 24, 2009 1:11 am

Аргументация?!Значи незнам какъв е този Петкан и т.н.,но каквто и да е,изразните средства с който го описваш те приравняват на него.А относно Милен Цветков,някой по едно време,спомена Слави,той е на един хал с Милен Цветков,еднакво пишман шоумени са,каква аргументация?!Преди време като водеше новините имах доста положително настроение за него,докато не се прояви,евтините "сензации" са пълна демагогиика,
просто знае овцете какво искат и им го дава,сеир и нищо друго.Да си покажеш зърното( и то не с особено смислена цел),да псуваш като хамалин( в случая репортери на сигнално жълто),да обиждаш подобна мижетурка (репортера),показва безсилие и безпомощност да направи друго(за справка вижте фънки как реагира на същия репортер).Изживява се като велик моралист и съдник.КОй е той?!Какво е направил,какво има зад себе си?!Страшно ми падна в очите когато изгони новата мис българия от студиото си,много низка постъпка,тък не става дума за това дали е тя е умна или глупава,каквато ще да е,след като я е поканил тя го е уважила да отиде,а той и се подиграва?!Ами от каде на каде?!КОй е той че да съди,че и да отсъжда?!
Извинявам се,но всичко това му се вика евтин популизъм.И новите собственици го разбраха много добре,аман от такива предавания които запълват дупките между рекламите.

kinkladdze

Брой мнения : 11
Join date : 17.05.2009

Върнете се в началото Go down

Ура, спряха го! Empty Re: Ура, спряха го!

Писане  riddick Пет Май 22, 2009 10:36 pm

Петкане веднъж ти написах да не обиждаш Лора,но Ти говедо невежо,не ми обърна внимание.
Сега ще те напсувам на всички езици,но ти Тъпо Копеле няма да ме разбереш,защото си по-прост и от колорадски бръмбар.
Ти,Просто същество,не разбра ли ,че този форум е за МНЕНИЯ и ИДЕИ.Защо се пънеш да плюеш по Лора Крумова.Какво искаш да кажеш,като я обиждаш.Критикувай това,което тя казва,а не пиши простотии.
Ти,гнусен червею,не харесваш Милен Цветков.Ама как-като мъж или като водещ.Аргументирай се .Посочи примери.Обоснови мнението си,ако имаш такова.
Другото Говедо ,ама доста по-умно от Петкан е с Грузински псевдоним.Ама и той е толкова кух и ограничен, че само може да вика УРА.Ама докато вървя рез папура ще ме хване за ...........ушите.
Говедото си е Говедо.Кинкладзе демонстрира отрицание без аргументи.Първосигнална реакция-харесва ми-не ми харесва.НО ЗАЩО???
Кефите се,че са спрели предаването,но ЗАЩО???
Аргументирайте се ,Другарю Свиркадзе.
Юлиан Вучков и Милен Цветков са толкова популярни,че ако решат да се явят на ИЗБОРИ,ще победят МАЖОРИТАРНИТЕ си опоненти.
Но Те си знаят мястото-в медиите-и неискат да се изцапат с политиески простотии.

riddick

Брой мнения : 80
Join date : 26.03.2009

Върнете се в началото Go down

Ура, спряха го! Empty Re: Ура, спряха го!

Писане  viper21 Чет Май 21, 2009 11:00 pm

prtkane vijdam 4e tarsi6 konflikt ,no ne smqtam 4e 6te se polu4i prosto imam po golqm jiteiski opit ot teb .nqma da se regna pri slavi za6toto ne mi e interesen ,a milen ne edin pat e kazval 4e ne se 4uvstva jurnalist a vode6t ,ima razlika i to golqma .i ne hvalq nikogo ili da go bogotvorq ,prosto daden 4ovek ti haresva ili ne ,milen e pi4 i v tova nqma spor
viper21
viper21

Брой мнения : 107
Join date : 03.02.2009

Върнете се в началото Go down

Ура, спряха го! Empty NE MILEN A LORA-TAPOTO

Писане  petkan Чет Май 21, 2009 10:41 pm

NE MILEN TRIABVA DA SE MAHNE OT ZDRAVEI BALGARIA

A POLUGRAMOTNATA STATUIA LORA -TAPOTO PRIMA BALERINATA
I SELSKITE PUBERI

petkan

Брой мнения : 23
Join date : 06.03.2009

Върнете се в началото Go down

Ура, спряха го! Empty Re: Ура, спряха го!

Писане  Slavova Пон Май 18, 2009 8:52 am

kinkladdze написа:Самият Милен Цветков е изчерпан,с речетатив на шестокласник,няма как да бъдеш добър ....абе изобщо журналист...НТВ много добре направи,само сега трябва и от сутршния блок да го махнат и всичко е наред

Прав си, прав си - Слави Трифонов например е образец на журналистиката и какъв хубав речник има само; просто е едно удоволствие да го гледаш - предлагам ти да се регистрираш в неговия форум и го славославиш вместо да си тровиш душата тук.

Пък се надявам, че телевизорът ти е с дистанционно, та не е нужно да си тровиш и нервите и със Здравей България - гледай си Бареков - той нали е направил крачка напред след чалгата.

Slavova

Брой мнения : 8
Join date : 24.04.2009

Върнете се в началото Go down

Ура, спряха го! Empty Re: Ура, спряха го!

Писане  kinkladdze Нед Май 17, 2009 11:06 am

Самият Милен Цветков е изчерпан,с речетатив на шестокласник,няма как да бъдеш добър ....абе изобщо журналист...НТВ много добре направи,само сега трябва и от сутршния блок да го махнат и всичко е наред

kinkladdze

Брой мнения : 11
Join date : 17.05.2009

Върнете се в началото Go down

Ура, спряха го! Empty Re: Ура, спряха го!

Писане  viper21 Съб Май 16, 2009 2:29 am

nadqvam se da ne e taka predavaneto dava vazmojnost za razli4ni gledni to4ki i mneniq,a kato ne haresva6 novtv predlagam ti da gleda6" po dobri predavaniq koito ne sa iz4erpani" ,naprimer 6outo na slavi onova na ludiq profesor nqkoq ot divovotiite na skat ili ot tezi s vra4kite ,priqtno gledane,a i ne pi6ete vav foruma gluposti samo za da napi6ete ne6to Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
viper21
viper21

Брой мнения : 107
Join date : 03.02.2009

Върнете се в началото Go down

Ура, спряха го! Empty Ура, спряха го!

Писане  scandalna Пет Май 15, 2009 8:10 pm

Най-после спряха предаването! Още през 2007 се беше изчерпало.
Не знам дали сте на моето мнение, но аз мисля, че в последните три-четири години има някаква криза с телевизиите. Имам предвид, че качеството на предаванията много спадна, народиха се всякакви тъпи предавания като „Големият ?“, „Часът на Милен Цветков“ и „Сделка или не“. Като изключим периода преди 2000 година, когато имаше добри предавания, но малък избор и малко телевизии, в периода 2001-2004 като че ли имаше доста по-добри предавания, от колкото от 2005 до 2009 година. Затова изключително се радвам, че бози като „Големият ?“ и „Часът на Милен Цветков“ ги спират. Други глупави предавания в горепосочения период са „Имаш поща“ и „Пълна промяна“. Надявам се, че сле 2010 година ще започнат да се появяват по-добри предавания.

scandalna

Брой мнения : 2
Join date : 15.05.2009

Върнете се в началото Go down

Ура, спряха го! Empty Re: Ура, спряха го!

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите