Часът на Милен Цветков
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DO riddick-KOZARA

3 posters

Go down

DO riddick-KOZARA Empty Re: DO riddick-KOZARA

Писане  riddick Нед Май 31, 2009 2:16 pm

Между другото,Петкан е прав.Направо е гений,ясновидец,пророк.
Наистина мечтая да отида на село и да отглеждам животни.Не мога да си го позволя,иначе още сега бих се върнал сред Природата.Животните са много по-добри от хората.Животното не лъже-или те обича или не.Животните нямат задни мисли.Всъщност подобно на Петкан,те изобщо не мислят.Да отглеждаш животни/кози/е като да пишеш във форум-казваш му нещо,а оно рупа ли рупа.

riddick

Брой мнения : 80
Join date : 26.03.2009

Върнете се в началото Go down

DO riddick-KOZARA Empty Re: DO riddick-KOZARA

Писане  riddick Чет Май 28, 2009 9:54 pm

Живея в София,но съм пораснал в едно забутано Ловешко село.Не съм козар,а съм строител-кофраж и арматура.Образованието ми няма нищо общо с темата и професията ми.Все пак"козар" не е срамна професия.Ако Гражданчето Петкан мисли,че ще ме засегне като ми измисля поприще,ще Го помоля да си удари два шамара та белким се светне,че няма срамна работа стига да е почтена.
Що се отнася до циганите,турците и арменците,те са хора като нас.Не разбирам защо Градското момче ,мисли ,че етническата принадлежност е срамна или обидна.Контактувал съм и с турци,и с цигани,имам и приятели от Палестина и Ливан.Между другото Петканчо знае ли,че при 95%арабско население бившия президент на Ливан Емил Лахуд е християнин?Говедото Петкан интересувал ли се е от Новата История на Близкия Изток,след като мисли че арабите са лоши хора и не е полезно да се контактува с тях.
Знае ли Това просто същество,какво се случва в тази точка на Планетата Заемя?!
Арабите не са терористи и лоши хора.Тази представа се опитаха да я наложат Американците/визирам САЩ/.
След малко ще се ангажирам да обиждам Петкан,сега искам да поясня кой,кой е в Световната Политика.
Обетованата Земя - САЩ-е каонглумерат от всички народи поЗемното кълбо.Упреавлява се от Евреи.
Братята Американци се бият във Виетнам,Камбоджа/за тулупите като Петкан,Братска Кампучия/Сърбия ,Афгганистан,Ирак и в последно време се точат на Иран.
Врагове-дал Бог,но за чий грездей ни е да воюваме с тях?
Пак се отнесох.
Трябваше да отговарям на обидите по мой адрес на Градския Червей Петкан.
Не знам защо настоящият форум трябва да стане арена на междуличностни борби,но аз не съм този,който ще избяга от сблъсъка.Нямам нищо против,да загубя,но ще го направя с чест.Не се отричам от написаното.
Та да се върнем на простотиите.
Аз наистина харесвам Лора Крумова,като жена.Има излъчване и присъствие.Естествена и откровена е .
Какви мъже харесва тя не знам и не ме интервсува.Никой няма паво да критикува личния живот на другите.В професионално отношение - Водеща на предаване -задава въпроси и чака отговори.Това че не налага мнение,не значи,че няма.
А сега към обидите.
Спряха едно предаване и някакъв ограничен Гражданин се опитва да направи форума на плювалник.
За малко ще вляза в неговата кибитка,за да стане интересно.
Говедо невежо,ти,помисли ли преди да пишеш?Погледна ли назад за да видиш,какви теми си разисквал?
Ами ти Просто същество,Грешка на природата,пишеш само за мис България,за Лора Крумова,и за Милен Цветков.Ти,алитерат нещастен,нямаш мнение извън дадена личност.
Пусни някоя мисъл,дай идея,то само с лични нападки нищо не се получава.
Благодарение на такива първосигнални типове като теб,сме на това дередже.
Наскоро публикуваха снимка на фосил,набеден за липсващото звено между Човека и Маимуната.Петкане,отиди и се представи на учените,ще те сложат в музей.Ще докажеш теорията на Дарвин.
Ако искаш да си мерим атрибутите,заповядай,но не мисля че съм достоен да съм тема във форума.

riddick

Брой мнения : 80
Join date : 26.03.2009

Върнете се в началото Go down

DO riddick-KOZARA Empty Re: DO riddick-KOZARA

Писане  viper21 Чет Май 28, 2009 1:10 am

priqtel pove4e ot polovinata hora v balgariq sa selqni ,az sa6to i v tova nqma ni6to lo6o ako q nqma6e provinciqta i selata nqma6e da ima i sofiq.a ako nqma6e kozari i ov4ari ot kade 6te6e da papka6 sirence
viper21
viper21

Брой мнения : 107
Join date : 03.02.2009

Върнете се в началото Go down

DO riddick-KOZARA Empty DO riddick-KOZARA

Писане  petkan Сря Май 27, 2009 5:38 am

riddick
SELIANINA KOZAR
AMA NJMALI KOZARKI V TVOITO SELO,TA TOLKOVA SI HLATNAL PO .....LORA-TAPOTO,
MA VZEMI SI J NA SELO ,TAM I E MJSTOTO PRI TEBE V KOLIBATA S KOZITE BRE SELIAK
NAI INTERESNOTO E 4E VSI4KI SELENDURI KASVAT 4E ZNAIAT MNOGO ESIZI,PO TO4NO MOGAT DA PSUVAT NA MNOGO ESIZI
TOVA E TIPI4NO SA SELENDURITE TAI KATO NIWTO DRUGO NE MOGAT DA SAPOMNIAT I NAU4AT S TEHNITE PRASNI KRATUNI OSVEN DA PSUVAT KATO HAMALI
BREI MA TO I .... LORA-TAPOTO ..KATO TEBE
OSVEN DA SE SMEE NA GLUPOSTI, PROSTOTIITE ,OLIGOFRENII,DA SE ISKASVA VINAGI NEPODGOTVENA S POREDNATA PROSTOTIA I DORI AKAL DAVA SA NEWTO DETO NE SNAE KADE E,KAKVO E,KAK E, NO VAJNOTO E 4E E KAZALA NEWTO..
NO VAGNOTO E 4E KAKTO I PRI LORA-TAPOTO TAKA I PRI TEBE riddick-KOZARA IMATE MNOGO GOLIAMO SAMO4USTVIE BEZ RASBIRASE POKRITIE ,TIPI4NO ZA SELENDURA
LORA-TAPOTO SE MISLI I SA GOLIAMA UMNIZA,..KRASAVIZA , IZRUSENATA SELSKA TIKVA NE J PRAVI NITO PO KRASIVA NITO PO UMNA
I TI LI SI SE IZRUSIL BRE PEDI...
AMA TRIABVA DA PO4NEW DA PIEW KAFE I DA PLUSKAW V EFIR NA AVANTA ILI KATO NEVIDIAL , TA STE BADETE LIKA PRILIKA S ...TAPOTO NO MNOGO LAKOMO-LOR4E..
DRUGI J NARI4AT ..LORA-LAKOMATA SVINIA..BILA JLA MNOGO PE4ENI PILETA I VSE ISKALA DA J 4AKA PO EDNO PE4ENO -KOKOWLE SLED GOLIAMOTO OLIGOFRENSKO PREDAVANE ,
MI ZAGRIJENA E ZA TALIATA , WIROKIA HANW I DEBELOTO GAZIWTE...
JVNO PRI TEB NA SELO NJMA DA I LIPSVA PE4ENO -KOKOWLE I STE SE 4USTVA MNOGO DOBRE SRED SVOI

DO KOLKOTO RASBIRAM ...LORA-TAPOTO ..SI PADA PO
TURZI,ARMENZI,ZIGANI
VINAGI KATO IMA GOSTI V GOLIAMOTO PREDAVANE VODENO OT GOLIAMATA NESABRAVIMA LAKOMA LORA-TAPOTO,BILO TO TURZI ,ZIGANI TIA VINAGI E NA TIAHNA STRANA,NIKOGA NE ZAEMA STRANATA NA BALGARINA,...ZASHTO...
ZASHTOTO SI PADA PO TIAH,
ZASHTOTO SAMO TE IA HARESVAT I GLEDAT
ZASHTOTO SAMO TURZITE I ZIGANITE I SLUSHAT GLUPOSTITE I PROSTOTIITE I UJ I VIARVAT,
A DA I TI SI V TOVA 4ISLO
TI DA NE BI DA SI TUR4IN ILI MANGAL
AKO NE SI BARZO NAHLUZVAI PATURITE,
SLAGAI FESA
I BEGOM V EFIR PRI LORA-TAPOTO
GARANZIA 100% STE TE HARESA
NO DA NE ZABRAVIW PREDI TOVA DA SI IZMIEW ZABITE SLED POREDNATA TI SUTREWNA ZAKUSKA-POPARA S 4ESAN
4E TAPOTO-LOR4E NAPRAVO WTE TE IZPAPKA
A SEGA PUSKAI BARZO TV I PLAKNI SELSKITE O4I4KI KATO GLEDAW LOR4ETO I NEINOTO GOLIAMOOOO PREDAVANE

JVNO SI GOLIAM TAPAK I IDIOT 4E NE RAZBRA ZASTO HORATA SE RADVAT 4E GO NJMA PREDAVANETO S MILEN4O
AKO SE UDARIW PO PRAZNATA KRATUNA I SE ZAMISLIW MALKO
ZAWTO V 4ASAT NA MILEN HORATA SE OBAJDANA I S PRAVO GO UBIJDAHA I PODIGRAVAHA ,STE RAZBEREW MNOGO LESNO ZASTO SE RADVAME 4E GO NJMA.
A SEGA E VREME I NA LAKOMOTO-PRASE-LORA-TAPOTO,
I NA NEIA SE PODIGRAVAT I S PRAVO,ZAWTOTO TAPATA HEM NE ZNAE HEM DUMA NE DAVA NO PAK AKAL MNOGO DAVA..
SAMO OLIGOFRENI I IDIOTI KATO TEBE
GLEDAT MILEN4O I LORA-TAPOTO I TEHNITE NOVOIZLUPENI SELSKI-PUBERI PODSKA4AWTI KATO KVA4KI V EFIR,
KAKVO PAK NEKA MALKO I SELENDUR4ETATA DA POJIVEAT V GOLEMIA GRAD PAK MOJE I DA SE KULTIVIRAT MALKO,PAK I NJKOI LEV DA IZKARAT S OLIGOFRENIATA SI
SELSKIA KOZAR,NAI VAJNOTO E
DA SABIRAW PARI4KI OT MLEKZETO I DA SI KUPIW NAI NAKRAIA TAKA ME4TANOTO ..VIDEO..I STE MOJEW DA SI ZAPISVAW LOR4ETO I GLEDAW DENONOWTNO
SEGA BEGAI DA IZDOIW KOZITE
,NAPRAVI POPARATA S 4ESAN I SEDAI PRED EKRANA DA SE NASLAGDAVAW NA OLIGOFRENIITE NA LAKOMATA-NAGLA-POLUGRAMOTNA-IZRUSENA-SELSKA-PRELEST-LORA-TAPOTO
XAXAXA
SELSKI TAPAK

petkan

Брой мнения : 23
Join date : 06.03.2009

Върнете се в началото Go down

DO riddick-KOZARA Empty Re: DO riddick-KOZARA

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите