Часът на Милен Цветков
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

А какво ще кажете за Милен Цветков

+84
Rositca
nikolaijelqzkov
милена цветкова
Denitsa pavlova
Salve
babajagaa
bergkamp
studena
mai4eto__
one_tree_hill
jombe
gradina
Petar Bonev
eli 1973
mild76
lepcho s liniq
klioshtadron
milen
order
Queen
poly1960
TEDI
Hristo iliev
limih
minus
Didi
Zvero
h.skochev
bzm
Geri
humanis
nikka
Ficker
mariana
megi76115
power_hammer
disise
chikita_1
Synthetic
Lady_VAMP
ММК
rumi
webadmin
Смугла брюнетка
nedelya.mineva
veneto
tinaramone
kiko0707
stoianova1707
RosenIvanov
Vasil
svili
vesito
rosen
borqna erinina
Sunshine
deevill
ТОНИ
mtpv
marusq78
Bibbi
charly
robinhood
Nikolai*
Ronin
moniali
AntiMilenCoalition
Del
Изтрещялата домакиня
amebolirium
stelian
polity
sasharasha
JimBim_F
ШОПенхауер
Boial
bubka_06
KalEdel
kamen
MILEN1
Ralichka_
hotlips13
sylver
nat
88 posters

Страница 1 от 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

А какво ще кажете за Милен Цветков Empty милене, ето ти тема

Писане  Dessislava1234 Сря Апр 15, 2009 1:02 am

Здравей Милене и здравейте на целия ви екип ! Група самотни майки се опитват да променят остарялия закон за детето в България! Имаме нужда от вашата подкрепа! И от подкрепата на всички участници във форума! Нужни са ни 5000 подписа , за да внесем петицията в парламента! НЕ НИ ОТМИНАВАЙТЕ С ЛЕКА РЪКА!!!!!!! Имаме нужда от вашата подкрепа Ето тук е петицията http://bgpetition.com/petitsia_za_nashite_detsa/index.html Благодарим ви !

Dessislava1234

Брой мнения : 3
Join date : 27.03.2009

Върнете се в началото Go down

А какво ще кажете за Милен Цветков Empty Повърхност

Писане  silence Чет Мар 12, 2009 3:51 pm

Когато имам възможност,гледам предаването "Часът". Още не съм гледала сутрешния блок, но пък и това време при мен е винаги заето с пряката ми работа. Участвала съм като гост и в двете предавания. Неприятно ми е да си спомням за това, как г-н Цветков не ми позволи да обясня за какво всъщност съм отишла в "Часът". Още по-неприятно ми е да си спомням некоректното поведение на Лора Крумова в сутрешния блок.
Срамувам се от поведението на г-на по време на учителската стачка,още повече,че имаше /преди нея/ едно предаване за учебник по ... химия /май/ за VI-ти клас. Отчаян родител беше дошъл, за да покаже абсурдистанска /поредната/ история в образованието. Водата била изолатор на ел. ток. Титанката на химичната мисъл,която натрапваше това твърдение на децата,продължаваше да го твърди,а МП, в лицето на някаква нейна началничка - да ни уверява, че има конкуренция между този и още два учебника кой е по-добър за децата!!! Г-нът нито затвори телефона,нито изгони самозванката /не пиша истинското определение,защото няма общо с добрия тон/,но питаше /на висок тон/ учителите за гаранции за добре свършена работа,за да им ДАВАТ ПАРИ! Много исках да го питам:КАК ТОЧНО ДА СИ СВЪРШАТ РАБОТАТА ИЗОБЩО, СЛЕД КАТО ПИТАЩИЯТ ПУБЛИЧНО ТОЛЕРИРА СКУДОУМИЯТА, ВИДЯНИ И ЧУТИ ОТ ЗРИТЕЛИТЕ?
Искам да добавя,че нямам нищо общо с тази професия /преподавателската/ и детето ми е завършило колеж преди 4 години. Проблемът, по който се опитвах да говоря в двете предавания не е просто обществено значим,а много болезнен за всички нас. Колкото до даването,това е друга,не само болезнена,но и крайно отвратителна тема.

silence

Брой мнения : 6
Join date : 12.03.2009

Върнете се в началото Go down

А какво ще кажете за Милен Цветков Empty Re: А какво ще кажете за Милен Цветков

Писане  valenta51 Сря Фев 25, 2009 1:02 am

Страхотен журналист,информиран,обективен,съпричастен,малко са като него,а и показва страхотно чувство за хумор,импровизира.Дано дълго време го гледаме на екран,не само аз ,а и мои познати и близки мислим така.Ръководството на Нова телевизия-да не го махнете защото обичаме да го гледаме и слушаме,няма да ви погледнем телевизията-мнение на зрители. Very Happy Evil or Very Mad

valenta51

Брой мнения : 1
Join date : 25.02.2009

Върнете се в началото Go down

А какво ще кажете за Милен Цветков Empty Re: А какво ще кажете за Милен Цветков

Писане  Boba Fett Нед Фев 15, 2009 8:29 pm

От време на време гледам предаването,както и участието му в сутрешния блок на НоваТВ.Знам и някои факти от личния живот на Милен Цветков.Уважавам както работата му,така и отношението му към проблемите от личния живот.И Милен като всеки човек си има добри и лоши дни,но е естествен и това е най-голямото му предимство пред редица други водещи предавания.При него не съм забелязвал слугинашко поведение,каквото имат повечето журналисти.Не знам до кога ще го държат в ефир,след като изгониха толкова много други,когато настъпят нечии интереси.Рано или късно винаги се случва с журналистиката да се сблъска със "свободата на словото" в страната ни.Последствията за мнозина журналисти са известни.Известни са и много журналисти "легнали" под цензурата на силните на деня.Пожелавам му да не му се налага подобен избор!Успех и повече нормални зрители!

Boba Fett

Брой мнения : 2
Join date : 12.02.2009

Върнете се в началото Go down

А какво ще кажете за Милен Цветков Empty Re: А какво ще кажете за Милен Цветков

Писане  Rositca Пет Фев 13, 2009 7:10 pm

Възхищавам се на бързият ум и реакция на Милен Цветков.Понякога не е на кеф и е по-рязък с "телефонистите" в ефир..Но моля ви,някои от тях не се траят...Аз ако съм ,незная и толкова дали ще ги изтърпя.Работя с хора и повярвайте,има много луди...Разбира се,не е оправдано подобно поведение на неучтивост и грубост,но...това е до човека..С какво право някой ще държи сметка на друг как да се държи,какво да говори и защо?Изумявам се понякога,когато се обаждат хора да дават акъл какви теми са важни и да се засегнат и кои не..Все едно да си отворим входните врати за хората и като влизат да ни казват ка да подредим къщата си и кои мебели да изхвърлим.Верно,че медията е обществен достъп,но хората създаващи медията са със статут на творци,а всички знаем,че изкуството е субективно...Успех на Милен Цветков и целият екип. Smile
Rositca
Rositca

Брой мнения : 2
Join date : 22.12.2008

Върнете се в началото Go down

А какво ще кажете за Милен Цветков Empty Мнението ми за Милен Цветков

Писане  nikolaijelqzkov Пет Яну 30, 2009 10:52 pm

Мисля ,че в последно време избива някакви комплекси ! Държи се арогантно и демонстрира самочувствие за което е очевадно,че няма покритие ! Хората забелязват,че лесно се засяга от забележки и реагира ,като обикновен дребнав човечец ! Обзет от мания да доказва,че има мнение ("компетентно") по всички въпроси и прави нелепи и елементарни разсъждения по въпроси ,които са му ясни точно толкова ,колкото е ясна китайската азбука на една българска коза... Създава впечатление ,че е радикално опериран от качествата скромност и морал .

nikolaijelqzkov

Брой мнения : 1
Join date : 30.01.2009

Върнете се в началото Go down

А какво ще кажете за Милен Цветков Empty Re: А какво ще кажете за Милен Цветков

Писане  милена цветкова Чет Яну 29, 2009 3:56 pm

Предпочитам да гледам адаша, пред Бареков.
По-свободно и непринудено води предаването. Само че, не знам, до кога ще издържи на това темпо....

милена цветкова

Брой мнения : 1
Join date : 29.01.2009

Върнете се в началото Go down

А какво ще кажете за Милен Цветков Empty За Милен Цветков

Писане  Denitsa pavlova Сря Яну 28, 2009 10:13 pm

Мога да кажа само,че в днешно време са малко хората,които публично изразяват мнението си по някакъв въпрос без да се притесняват,той не прави четки на никой и не му пука за мнението на хората.Съветвам тези от вас,който не ги кефи "просто не го гледайте",той е народен човек,понякога арогантен и нездържан,но това е черта от характера му,която той по никакъв начин не се опитва да прикрие,което е добре-значи е искрен.Дупелизците успяват в днешно време и явно народа обича повече тях.А на човекът,който е написал,че Милен му е сасипал биг брадъра-мисля,че всички,които бяха в него го сасипаха,а не водещия.И още повече,защо въобще се хващаш за т'ва смешно реалити,когато държавата ни тъне в лайна,а ние търсим по-добър водещ за биг брадър?От мен само едно-Милене,поздравления,малко са тея като тебе.Успех!
Denitsa pavlova
Denitsa pavlova

Брой мнения : 13
Join date : 27.01.2009
Age : 35

Върнете се в началото Go down

А какво ще кажете за Милен Цветков Empty Мнението ви за Милен Цветков

Писане  h.skochev Чет Яну 22, 2009 10:58 pm

Съсипа Биг Брадър.Сега пренася своя арогантен и грандомански стил в "здравей България",за да съсипе и това предаване.Толкоз ли са слепи тези собственници и техни пълномощници на Нова телевизия?Сутрешното предаване по скоро трабва да бъде новинарско,а не шоуменско.Даже и в Сатеричния театър шоуто не започва от сутринта.

h.skochev

Брой мнения : 14
Join date : 26.02.2008

Върнете се в началото Go down

А какво ще кажете за Милен Цветков Empty Привет

Писане  Salve Пет Яну 02, 2009 8:45 pm

Не гледам кой знае колко редовно "Часът на Милен", но винаги ми е било усмихнато когато гледам....от Милен лъха някаква шеговитост и лекота....а "заядливостта" му е просто една леко люта подправка в телевизионното котле. Добросърдечен е и има одухотвореност в него....и за разлика от повечето зрители, не приема нещата чаааак толкова сериозно въобще. Smile

Salve

Брой мнения : 2
Join date : 02.01.2009

Върнете се в началото Go down

А какво ще кажете за Милен Цветков Empty Милен Цветков - журналист ??????

Писане  babajagaa Съб Дек 20, 2008 2:02 pm

Това е абсолютно несъстоятелно твърдение. Нито по образование, нито по манталитет, нито по интелигентност той може да бъде журналист. Как се е уредил за това местенце, кои са му покровителите и от какъв зор или "заслуги" само може да се гадае.
Само погледнете условията за потребителя, където се казва, че ще бъдат почиствани всички мнения които нанасят вреда !?!?!? На кого и на какво !?!? Както цялото му предаване с празните теми, празнословията и безидейността, така и тези условия гарантират, че дори това мнение което изказвам надали ще просъществува във форума !

Изключително трудно открих адреса на този форум и сайт - написани с най-дребните възможни буквички. Въобще се учудих че има такова място където ние зрителите въобще да изразим мнение. Щото поне в предаването на Цвятко мнението на зрителите е тотално пренебрегнато, незачетено, ограничавано, забранявано и т.н. Въпреки уж декларациите че това предаване е за свободно изразяване на мнение!?!?
Ако сте забелязали арсенала на водещия в това отношение е от директно прекъсване и изключване на зрителя, без за това да има сериозна причина, до абсолютно неутралното изслушване и превключване към следващ зрител, просто така, като че ли нищо не се е случило.
Затова у мен отдавна се е наложило усещането, че предаването на Милен Цветков са просто отдушници на масовото зрителско недоволство по безброй теми, и играе ролята на клапан за изпускане на парата, тъй да се каже. Щото иначе става лошо. Т.е. ние зрителите без да се осъзнаваме биваме използвани за потушаване на напрежения в обществото. И ролята на Милен в тази ситуация е на манипулатор. Прост манипулатор !

Изключително рядко съм наблюдавал адекватно поведение и позиция на водещия. Случаите се броят на пръсти. Което затвърждава преценката ми за интелектуалната недостатъчност на този т.нар. "журналист".
И за да бъда коректен бих го сравнил с истински журналисти като Цветанка Ризова !
Докато при последната имаме интелектуален напън поне за изясняване с логическите аргументи на позиции, мнения, идеи - при Милен е просто една говорилня, с една формална шапка наречена тема на предаването, която нито има за цел изясняване, нито дава истинска възможност на участниците и зрителите да изразят и защитят доводите си, нито се стига до някакви изводи. Просто говорилня ! Да минат 60-те минути, след което водещия просто се обръща и това е !

babajagaa

Брой мнения : 22
Join date : 20.12.2008

Върнете се в началото Go down

А какво ще кажете за Милен Цветков Empty Цвятко Миленов - журналистттт ????

Писане  babajagaa Съб Дек 20, 2008 2:00 pm

Това е абсолютно несъстоятелно твърдение. Нито по образование, нито по манталитет, нито по интелигентност той може да бъде журналист. Как се е уредил за това местенце, кои са му покровителите и от какъв зор или "заслуги" само може да се гадае.
Само погледнете условията за потребителя, където се казва, че ще бъдат почиствани всички мнения които нанасят вреда !?!?!? На кого и на какво !?!? Както цялото му предаване с празните теми, празнословията и безидейността, така и тези условия гарантират, че дори това мнение което изказвам надали ще просъществува във форума !

Изключително трудно открих адреса на този форум и сайт - написани с най-дребните възможни буквички. Въобще се учудих че има такова място където ние зрителите въобще да изразим мнение. Щото поне в предаването на Цвятко мнението на зрителите е тотално пренебрегнато, незачетено, ограничавано, забранявано и т.н. Въпреки уж декларациите че това предаване е за свободно изразяване на мнение!?!?
Ако сте забелязали арсенала на водещия в това отношение е от директно прекъсване и изключване на зрителя, без за това да има сериозна причина, до абсолютно неутралното изслушване и превключване към следващ зрител, просто така, като че ли нищо не се е случило.
Затова у мен отдавна се е наложило усещането, че предаването на Милен Цветков са просто отдушници на масовото зрителско недоволство по безброй теми, и играе ролята на клапан за изпускане на парата, тъй да се каже. Щото иначе става лошо. Т.е. ние зрителите без да се осъзнаваме биваме използвани за потушаване на напрежения в обществото. И ролята на Милен в тази ситуация е на манипулатор. Прост манипулатор !

Изключително рядко съм наблюдавал адекватно поведение и позиция на водещия. Случаите се броят на пръсти. Което затвърждава преценката ми за интелектуалната недостатъчност на този т.нар. "журналист".
И за да бъда коректен бих го сравнил с истински журналисти като Цветанка Ризова !
Докато при последната имаме интелектуален напън поне за изясняване с логическите аргументи на позиции, мнения, идеи - при Милен е просто една говорилня, с една формална шапка наречена тема на предаването, която нито има за цел изясняване, нито дава истинска възможност на участниците и зрителите да изразят и защитят доводите си, нито се стига до някакви изводи. Просто говорилня ! Да минат 60-те минути, след което водещия просто се обръща и това е !

babajagaa

Брой мнения : 22
Join date : 20.12.2008

Върнете се в началото Go down

А какво ще кажете за Милен Цветков Empty Re: А какво ще кажете за Милен Цветков

Писане  bergkamp Пон Дек 15, 2008 8:14 pm

Лично мое мнение е , че Мюмюн Цветков е нелош водещ,но е низък човек.Пак повтарям,лично мое мнение,плод на дълготрайни наблюдения обаче.Отнася се с нескрито презрение и високомерие към зрители и слушатели от провинцията,това е непрофесионално според мен....А и в края на краищата в петък вечер София опустява,а в неделя спокойно може да хванете бройката на софиянците по колите които задръстват всички подстъпи към града хахах....и Миленчо и той е сред тях мдааа affraid

bergkamp

Брой мнения : 3
Join date : 15.12.2008

Върнете се в началото Go down

А какво ще кажете за Милен Цветков Empty М.Цветков

Писане  studena Пон Окт 20, 2008 6:04 pm

Мисля че в момента той е един от най-добрите журналисти в България!
studena
studena

Брой мнения : 2
Join date : 20.10.2008
Местожителство : Димитровград

Върнете се в началото Go down

А какво ще кажете за Милен Цветков Empty Re: А какво ще кажете за Милен Цветков

Писане  gradina Пон Окт 13, 2008 4:33 pm

nqma da komentiram u4astieto na Milen v big brother - nadqvam se, 4e mu pla6tat dobre. no, Milene, za6to vikate tolkova? sqka6 vsi4ki zriteli sa gluhi i nedo4uvat, ili puk si vzel lo6 primer ot onova ekranno nedorazumenie lukanov. a moje bi vi u4at taka, misleyki, 4e po tozi na4in se suzdava naprejenie v zalata, no vsu6tnost e mnogo iznervq6to da vi slu6a 4ovek. izob6to, dosada!
q, po-dobre, Milene, vzemi da pro4ete6 biografiqta na Iris Murdoch, ot neq moje mnogo da se nau4i.pozdravi!
gradina
gradina

Брой мнения : 3
Join date : 18.08.2008
Местожителство : sofia

Върнете се в началото Go down

А какво ще кажете за Милен Цветков Empty Re: А какво ще кажете за Милен Цветков

Писане  mai4eto__ Пон Окт 06, 2008 9:25 pm

Миленчо е супер мн радва,директността му е похвална lol! Но , Милене как можа да станеш водещ на big brother пак и тази ве4ер сериозно страшно разочарование ми донесе ,надявам се да е било сценарии обаче така да се впуснеш да защитаваш "мамето " и таня (мисля че беше) и да твардиш защо пак Петър от каде на каде не искал да контактува с тях е това ме уби.Ами не му се иска неприятно му е -какво толкова питам аз ?Какъв е проблема?че има мнение че го казва и показва ,ами не му е приятно и толкова.Ти какво изведнаж защитника се явяваш и то на бодобен спор смятам не бе6е никак обективен ,не защитавам нито едната нито др страна обаче ти доста ясно показа на 4ия страна заставаш!!! Neutral Neutral Neutral Neutral

mai4eto__

Брой мнения : 3
Join date : 06.10.2008

Върнете се в началото Go down

А какво ще кажете за Милен Цветков Empty Kakvo vi e mnenieto za Milen4yY

Писане  one_tree_hill Чет Сеп 25, 2008 10:35 pm

zdrastii az sam kAlI koi ne ma znai Laughing . Milen Cvetkov e pi4!!!! sega o6te po 4esto go vijdam v big brother. awe dneska kato vkarvaha mujete v ku6tata mnou sme6no pribra si 100$ ot glupavia biznesmean det e roden v zatfora Very Happy . TARIKAT . i poslee..q kaji s kfo 6te 4erpi6 we i az 6te doida Exclamation Exclamation Exclamation

one_tree_hill

Брой мнения : 3
Join date : 25.09.2008

Върнете се в началото Go down

А какво ще кажете за Милен Цветков Empty Re: А какво ще кажете за Милен Цветков

Писане  mild76 Пон Сеп 22, 2008 9:03 pm

Как можа бе, Милене Shocked ? Как можа да се забъркаш с такова просташко предаване Evil or Very Mad ? Не вярвах докато не те видях. Ужасена съм. Когато запалиха къщата, аха, sunny се зарадвах. Пък те взеха, че построиха нова. И ти там No. Защо така бе, Миленчо?
mild76
mild76

Брой мнения : 14
Join date : 14.07.2008

Върнете се в началото Go down

А какво ще кажете за Милен Цветков Empty ....

Писане  jombe Вто Сеп 16, 2008 4:16 pm

Milen e mnogo gotin,no edinstvenoto ne6to,koeto opredeleno drazni e,4e ne izslu6va subesednicite si.......

jombe

Брой мнения : 4
Join date : 16.09.2008

Върнете се в началото Go down

А какво ще кажете за Милен Цветков Empty мнението ви за милен цветков

Писане  h.skochev Съб Авг 23, 2008 12:13 am

Е, крайно време е вече да си прибереш сайта.

h.skochev

Брой мнения : 14
Join date : 26.02.2008

Върнете се в началото Go down

А какво ще кажете за Милен Цветков Empty the last expressions by gradina

Писане  gradina Пон Авг 18, 2008 5:26 pm

naskoro imah vuzmojnost da 4uq kakvo misli M.C. po razli4ni temi, napr. za "anatomiq na lyubovta" ot helun fisher. iznenadah se, za6toto toy se okaza po-zadulbo4en ot predstavata mi za nego. ne6to pove4e, toy izglejda vgluben v sebe si, koeto po moemu si e napravo kompliment za edin televizioner. ostava i da e 4el "semeystvo glas" i da go e razbral i 6te spe4eli v moe lice otqvlen fen. za politi4eskite mu pristrastiq ne znam mnogo, no mi se struva, 4e misli v pravilna posoka (samo da ne zaka4a 4i4o Ivan). e, tolkova zasega, po-natatuk - pove4e!
(apropo, Milene, midite bqha 4udesni!) ..
gradina
gradina

Брой мнения : 3
Join date : 18.08.2008
Местожителство : sofia

Върнете се в началото Go down

А какво ще кажете за Милен Цветков Empty Лично наблюдение и мнение - нищо лично...........

Писане  Petar Bonev Пет Авг 01, 2008 12:43 pm

Внимателно гледам предаването - но с течение на времето - приех да гледам само част от него - когато темата е интересна и сериозни събеседници, поканени от водещият. Като водещ на предаването - Милен Цветков е професионалист. Препоръчително е, когато са поканени събеседници - политици или участници в управлението на държавата - да добиват усещането, че са седнали на " Горещият стол" и да отговарят на зададените им въпроси - реалистично и точно, а не да става " говорилня"! Винаги когато започна да гледам предаването, то започне с интересна тема за дискусия - със събеседници участващи в предаването и мнението на зрителите по телефона и в определен момент, предаването просто се размива - от сериозно предаване на забавно шоу! Вярно сценария е такъв - но какво би станало - ако предаването бъде изцяло посветено на горещи теми от ежедневието, вълнуващи хората? - имайки предвид наличието на такъв водещ като Милен Цветков! Обикновеният човек / зрител / се умори да гледа шоута и телевизионни игри! На този етап е необходима реалната информация, реалността за ставащото в държавата и накъде отиват нещата - политически и социален аспект! Милен Цветков, има своя професионализъм на сериозен водещ, на сериозно предаване. Сценаристите на предаването, не трябва да го превръщат в шоумен за развлекателно предаване! Това, че понякога той се шегува по време на предаването, е допустимо - за кратко разтоварване на зрителя.

Petar Bonev

Брой мнения : 2
Join date : 04.06.2008

Върнете се в началото Go down

А какво ще кажете за Милен Цветков Empty kakvo shte kajete za Milen Cvetkov

Писане  eli 1973 Чет Юли 17, 2008 5:41 pm

Radvam se ,che moga da se dokosna makar i chrez pismo ot tuk,do Milen Cvetkov....gledam predavaneto redovno,imam tazi vazmojnost,moga da kaja,che ne me otegchava,a me privlicha sas smislenite si temi i debati...Milen e strahoten,kato vodesht,izlachva edin vid sigurnost,koqto za mnogo negovi kolegi,kato vodechti na predavane-lipsva...umee da se vladee,sas serioznite da bade seriozen ,kogato trqbva da proqvi izvestna doza kritika-ne se kolebae,zatova go haresvam,direkten i tochen.Jelaq zdrave i uspehi,mnogo po-golemi ot tezi postignati do tuk...i na Milen i na celiq ekip na predavaneto mu.

eli 1973

Брой мнения : 1
Join date : 17.07.2008

Върнете се в началото Go down

А какво ще кажете за Милен Цветков Empty Re: А какво ще кажете за Милен Цветков

Писане  mild76 Пон Юли 14, 2008 10:52 pm

Гледам го още откакто водеше сутрешния блок на НОВА. Заядлив е малко bom , когато човека срещу него е на противоположно от неговото мнение. Трябва да е малко по-търпелив и да изслушва хората silent . Но инак ми харесва Razz . Като водещ е много добър.
mild76
mild76

Брой мнения : 14
Join date : 14.07.2008

Върнете се в началото Go down

А какво ще кажете за Милен Цветков Empty milencho li

Писане  lepcho s liniq Пет Юни 27, 2008 6:18 pm

milencho e nai-qkia vodesh v bulgarskiq efir,nqma takuv drug vodesht uspeh na nego i na predavaneto,produljavaite v sushtiq duh cheers bounce
lepcho s liniq
lepcho s liniq

Брой мнения : 3
Join date : 27.06.2008

Върнете се в началото Go down

А какво ще кажете за Милен Цветков Empty Re: А какво ще кажете за Милен Цветков

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите